فیلم Venom بیش از 800 میلیون دلار فروخته است!

0

فیلم Venom بااینکه نقدهای بسیار بدی دریافت کرده بود، به فتح باکس آفیس و کسب موفقیت مالی ادامه می‌دهد. این فیلم اکنون به طور رسمی، Wonder Woman را پشت سرگذاشته است. ونوم شخصیتی ضدقهرمان محسوب می‌شود که قبل از این در فیلم Spider-Man 3 به کارگردانی سم ریمی حضور داشت. اکنون تام هاردی ایفای نقش خبرنگاری به نام ادی براک را بر عهده گرفته که با یک سیمبیوت فضایی به نام ونوم پیوند می‌خورد. البته نسخه‌ی تام هاردی با آنچه قبلاً دیده‌ایم، تفاوت بسیاری دارد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

ونوم در بین شخصیت‌های بزرگ مارول مانند مرد عنکبوتی و کاپیتان آمریکا چندان شناخته‌شده نیست اما بسیاری از مخاطبان، مشتاق تماشای آن بر پرده سینما بودند. فیلم Venom از زمان اکران در ماه اکتبر، رکوردشکن شد و پس از اکران در خارج از مرزهای آمریکا، سود بیشتری را نصیب کمپانی سونی کرد. فروش ونوم اخیراً از فیلم Justice League (لیگ عدالت) عبور کرده بود. لازم به ذکر است که لیگ عدالت دارای چند شخصیت بسیار بزرگ کمپانی DC مانند سوپرمن، بتمن و واندر وومن است اما نتوانست به موفقیتی در باکس آفیس برسد.

تام هاردی فیلم Venom

اکنون فیلم Venom توانسته از فیلم محبوب Wonder Woman (واندر وومن) که در سال 2017 اکران شده بود، پیشی بگیرد و به رقم 822.5 میلیون دلار (فروش جهانی) برسد. حدود 610 میلیون دلار از این مبلغ، متعلق به بازارهای خارج از آمریکا هستند. فیلم Wonder Woman به طور جهانی، 821 میلیون دلار کسب کرده بود که 412 میلیون آن مربوط به آمریکا بود. بنابراین «واندر وومن» بسیار بیشتر از «ونوم»، در آمریکا مورد استقبال قرار گرفته است.

فقط در کشور چین، ونوم توانست 205 میلیون دلار به دست آورد و بدین ترتیب، تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم سال در این کشور شود. این موضوع هم نشانه محبوبیت عجیب ونوم نزد غیرآمریکایی‌ها است که فیلم را به یک موفقیت تجاری تبدیل کرده. بعید نیست که به‌زودی شاهد بیشتر شدن فروش فیلم در چین، نسبت به آمریکا باشیم.

اما عبور از 800 میلیون دلار چه معنی برای این فیلم دارد؟ خب، می‌توان گفت که با این شرایط، قطعاً شاهد ساخته شدن یک دنباله خواهیم بود. این فیلم شاید بد باشد اما می‌توان آن را سرگرم‌کننده دانست. در واقع، در انتهای فیلم وودی هارلسون را دیدیم که قرار است نقش Carnage (کارنیج) را در قسمت بعدی بازی کند.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی فیلم Venom

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar