فیلم Venom بیش از ۸۰۰ میلیون دلار فروخته است!

با وجود نقدهای ضعیف، ونوم فروش بسیار خوبی را تجربه کرده.

فیلم Venom بااینکه نقدهای بسیار بدی دریافت کرده بود، به فتح باکس آفیس و کسب موفقیت مالی ادامه می‌دهد. این فیلم اکنون به طور رسمی، Wonder Woman را پشت سرگذاشته است. ونوم شخصیتی ضدقهرمان محسوب می‌شود که قبل از این در فیلم Spider-Man 3 به کارگردانی سم ریمی حضور داشت. اکنون تام هاردی ایفای نقش خبرنگاری به نام ادی براک را بر عهده گرفته که با یک سیمبیوت فضایی به نام ونوم پیوند می‌خورد. البته نسخه‌ی تام هاردی با آنچه قبلاً دیده‌ایم، تفاوت بسیاری دارد.

ونوم در بین شخصیت‌های بزرگ مارول مانند مرد عنکبوتی و کاپیتان آمریکا چندان شناخته‌شده نیست اما بسیاری از مخاطبان، مشتاق تماشای آن بر پرده سینما بودند. فیلم Venom از زمان اکران در ماه اکتبر، رکوردشکن شد و پس از اکران در خارج از مرزهای آمریکا، سود بیشتری را نصیب کمپانی سونی کرد. فروش ونوم اخیراً از فیلم Justice League (لیگ عدالت) عبور کرده بود. لازم به ذکر است که لیگ عدالت دارای چند شخصیت بسیار بزرگ کمپانی DC مانند سوپرمن، بتمن و واندر وومن است اما نتوانست به موفقیتی در باکس آفیس برسد.

تام هاردی فیلم Venom

اکنون فیلم Venom توانسته از فیلم محبوب Wonder Woman (واندر وومن) که در سال ۲۰۱۷ اکران شده بود، پیشی بگیرد و به رقم ۸۲۲٫۵ میلیون دلار (فروش جهانی) برسد. حدود ۶۱۰ میلیون دلار از این مبلغ، متعلق به بازارهای خارج از آمریکا هستند. فیلم Wonder Woman به طور جهانی، ۸۲۱ میلیون دلار کسب کرده بود که ۴۱۲ میلیون آن مربوط به آمریکا بود. بنابراین «واندر وومن» بسیار بیشتر از «ونوم»، در آمریکا مورد استقبال قرار گرفته است.

فقط در کشور چین، ونوم توانست ۲۰۵ میلیون دلار به دست آورد و بدین ترتیب، تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم سال در این کشور شود. این موضوع هم نشانه محبوبیت عجیب ونوم نزد غیرآمریکایی‌ها است که فیلم را به یک موفقیت تجاری تبدیل کرده. بعید نیست که به‌زودی شاهد بیشتر شدن فروش فیلم در چین، نسبت به آمریکا باشیم.

اما عبور از ۸۰۰ میلیون دلار چه معنی برای این فیلم دارد؟ خب، می‌توان گفت که با این شرایط، قطعاً شاهد ساخته شدن یک دنباله خواهیم بود. این فیلم شاید بد باشد اما می‌توان آن را سرگرم‌کننده دانست. در واقع، در انتهای فیلم وودی هارلسون را دیدیم که قرار است نقش Carnage (کارنیج) را در قسمت بعدی بازی کند.

همچنین بخوانید: نقد فیلم Venom

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
Screenrant
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن