انتشار نسخه غیرقانونی فیلم همه می‌دانند در فضای مجازی

تنها چند روز پس از انتشار پوستر و تریلر انگلیسی فیلم همه می‌دانند به کارگردانی اصغر فرهادی و اعلام رسمی ماه فوریه 2019 (بهمن یا اسفند 97) برای اکران عمومی، نسخه‌ای غیرقانونی و باکیفیت از فیلم منتشر شده است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

اصغر فرهادی کارگردان شناخته‌شده کشورمان؛ توانسته به یکی از مطرح‌ترین فیلمسازان در سطح بین‌المللی تبدیل شود. فرهادی برای کارگردانی فیلم A Separation (جدایی نادر از سیمین) و همچنین The Salesman (فروشنده) مفتخر به کسب جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌ زبان شد. امسال نیز شاهد عرضه فیلم همه می‌دانند – Everybody Knows با بازی ستاره‌های مطرح جهان یعنی خاویر باردم و پنلوپه کروز بودیم.

امروز 5 آبان ماه، نسخه غیرقانونی فیلم جدید فرهادی که از کیفیت مناسبی هم برخوردار بود، در فضای مجازی منتشر شد. این کارگردان در اینستاگرام رسمی خود، بیانیه‌ای از سوی ثمین مهاجرانی (مدیر روابط عمومی فیلم) منتشر کرد به شرح زیر است:

متاسفانه نسخه‌اى از فیلم «همه مى‌دانند» در فضاى مجازى منتشر شده است. با توجه به آنکه هنوز فیلم در بسیارى از کشورها به روى پرده نرفته و در حال حاضر نیز نمایش آن در بعضی از کشورها ادامه دارد، انتشار غیر قانونى این فیلم روند اکران آن را دچار آسیب خواهد کرد. به همین خاطر انتشار و کپى این فیلم تا پیش از پایان اکران‌هاى سایر کشورها مورد رضایت تهیه‌کنندگان نیست. لازم به ذکر است موارد نقض کپی‌رایت مالکان اثر به صورت قانونی پیگیری خواهد شد.

 

داستان فیلم Everybody Knows از این قرار است که لورا (پنلوپه کروز) برای عروسی خواهرش از آرژانتین به شهر کوچکی در اسپانیا می‌آید. در ادامه دختر بزرگ او ربوده می‌شود و این آغاز ماجراهای ناگوار فیلم است. لازم به ذکر است که منتقدان نظراتی چندان مثبت درباره این فیلم نداشتند و اکثراً نمره متوسطی به آن دادند. فیلم قبلی اصغر فرهادی به نام فروشنده؛ نظرات به شدت مثبت منتقدان را جلب کرده بود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar