تریلر و پوستر انگلیسی فیلم Everybody Knows اثر اصغر فرهادی

0

تریلر و پوستر انگلیسی زبان فیلم جدید کارگردان موفق کشورمان یعنی اصغر فرهادی منتشر شد. در فیلم Everybody Knows (همه می‌دانند) شاهد حضور زوج هنری محبوب سینما یعنی خاویر باردم و پنلوپه کروز هستیم که هر دو در گذشته موفق به دریافت جایزه اسکار شده‌اند. این فیلم برای نخستین بار در جشنواره کن ۲۰۱۸ به نمایش درآمد و قرار است در ماه فوریه در آمریکا اکران شود. شما می‌توانید تریلر فیلم را در ادامه تماشا کنید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

اصغر فرهادی در دوران حرفه‌ای نسبتاً کوتاه کارگردانی‌اش، توانسته به یکی از مطرح‌ترین کارگردانان در سطح بین‌المللی تبدیل شود. این فیلمساز ایرانی برای کارگردانی A Separation (جدایی نادر از سیمین) و همچنین The Salesman (فروشنده) مفتخر به کسب جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌ زبان شد. از این جهت می‌توان او را در کنار کارگردانان شناخته‌شده‌ای مانند آکیرا کوروساوا و رنه کلمان قرار داد.

 

فیلم‌های فرهادی معمولاً در ایران ساخته می‌شوند به جز فیلم The Past (گذشته) که در سال ۲۰۱۳ تولید شد و همچنین اثر جدیدش یعنی فیلم Everybody Knows که در اسپانیا و با حضور نام‌دارترین بازیگران اسپانیایی ساخته شده است. به نظر می‌رسد که ساختن فیلم خارج از ایران برای فرهادی چندان سودمند نیست زیرا منتقدان بر خلاف فیلم فروشنده، اکثراً «همه می‌دانند» را متوسط و دارای ضعف می‌دانند.

داستان فیلم Everybody Knows از این قرار است که لورا (پنلوپه کروز) برای عروسی خواهرش از آرژانتین به شهر کوچکی در اسپانیا می‌آید. در ادامه دختر بزرگ او ربوده می‌شود و این آغاز ماجراهای ناگوار فیلم است. در ادامه حقایق و رازهای دیگری نیز فاش می‌شوند. خاویر باردم در نقش کارگری به نام پاکو حضور دارد که به نظر می‌رسد نقش مهمی در داستان ایفا می‌کند. ریکاردو دارین هم از جمله بازیگران فیلم است.

کمپانی Focus وظیفه انتشار فیلم را بر عهده دارد و اعلام شده که در فوریه ۲۰۱۹ (ماه بهمن یا اسفند) باید منتظر اکران عمومی باشیم. در انتها دعوت می‌کنیم که پوستر فیلم را نیز مشاهده کنید:

پوستر همه‌ می‌دانند

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar