وضعیت حضور استن لی در Avengers 4 و چند فیلم دیگر

همان‌طور که می‌دانید خالق اسطوره‌ای و محبوبِ مهم‌ترین شخصیت‌های مارول یعنی استن لی در 95 سالگی فوت کرد اما طرفداران مشتاق حضور دوباره او بر پرده سینما هستند. خوش‌بختانه می‌دانیم که لی در فیلم سال آینده‌ی مارول یعنی Avengers 4 حضوری کوتاه خواهد داشت. علاوه برا این، در چند اثر دیگر هم شاهد حضور او خواهیم بود. در ادامه همراه ما باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

Spider-Man: Into the Spider-Verse

این انیمیشن متعلق به مارول نیست و کمپانی سونی تهیه و تولید آن را برعهده داشته اما مطمئن هستیم که استن لی در آن حضور دارد. بنابراین عاشقان شخصیت مرد عنکبوتی، می‌توانند برای ملاقات استن لی در این انیمیشن، کمی منتظر بمانند.

Captain Marvel

حضور استن لی در فیلم کاپیتان مارول به طور رسمی تایید نشده است اما کوین فایگی اخیراً در مصاحبه با ورایتی گفت:

نام دقیق فیلم‌ها را نمی‌توانم بگویم اما استن همیشه یک سورپرایز خوب را دوست داشت.

با توجه به این سخن، می‌توان حدس زد که صحنه‌های مربوط به کاپیتان مارول نیز فیلمبرداری شده‌اند. البته امیدواریم واقعاً این طور باشد!

Avengers: Endgame

خب، از این فیلم 100% مطمئن هستیم چونکه کارگردان آن یعنی «جو روسو» این خبر را در صحبت با BBC (بر اساس مطلب وبسایت کامیک بوک) تایید کرده است:

ما سعی می‌کنیم او (استن لی) را برای حضورهای کوتاهش در یک زمان آماده کنیم. بنابراین اگر فیلمی داشته باشیم که در همزمان فیلمبرداری می‌شود، مثل «انت‌من و واسپ» و «انتقام‌جویان 4»، او را از پشت صحنه یک فیلم به فیلم دیگر می‌بریم و همه صحنه‌ها را در یک روز می‌گیریم.

 

Spider-Man: Far From Home

اینجا ماجرا کمی ناراحت‌کننده می‌شود. تاکنون هیچ شواهدی مبنی بر حضور استن لی در فیلم جدید «مرد عنکبوتی» وجود ندارد، بنابراین ممکن است فیلم Avengers 4 آخرین حضور استن لی در دنیای سینما باشد.

X-Men: Dark Phoenix

فیلم «ققنوس سیاه» جزو دنیای سینمایی مارول نیست اما استن لی سال‌هاست که در فیلم‌های مردان-ایکس و حتی ددپول، حضور یافته است. اما طبق اطلاعاتی که وبسایت EW منتشر کرده، به نظر می‌رسد که لی در این فیلم حضور ندارد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar