اولین تیزر تریلر Toy Story 4 را تماشا کنید

0

تعداد زیادی از طرفداران تصور می‌کردند که فیلم Toy Story 3 در سال 2010، آخرین نسخه از این مجموعه انیمیشنی فوق‌العاده محبوب است. اما قرار است کمپانی‌های دیزنی و پیکسار قسمت چهارم را نیز منتشر کنند، به همین دلیل ساعاتی پیش شاهد پخش تیزری از Toy Story 4 بودیم. می‌توانید این ویدیو را در ادامه مطلب یا در کانال آپارات ما تماشا کنید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

این تیزر کوتاه است و چیز زیادی را لو نمی‌دهد. در واقع به نظر می‌رسد که این ویدیو اصلاً بخشی از انیمیشن اصلی نیست. اسباب‌ بازی‌های محبوب ما در حال رقص با آهنگ Both Sides Now هستند و در انتها یک چنگال را می‌بینیم که شخصیت جدیدی در دنیای اسباب بازی‌ها است. او فریاد می‌زند «من به اینجا تعلق ندارم» و سپس همه چیز عجیب‌‌تر می‌شود. در قسمت چهارم Toy Story همان صداپیشگان اصلی و دوست‌داشتنی را داریم از جمله تام هنکس در نقش وودی، تیم آلن در نقش باز، جون کیوسک در نقش جسی، والاس شاون در نقش رکس، به همراه تونی هیل در نقش Forky (چنگالک).

انیمیشن Toy Story 4 توسط «جاش کولی» کارگردانی شده که قبل از این انیمیشن موفق Inside-Out را برای استودیوی پیکسار نویسندگی کرده بود. ابتدا در سال 2014 اعلام شد که قسمت جدید داستان اسباب بازی ساخته می‌شود اما به دلایلی تولید آن به تعویق افتاد و فیلم Incredibles 2 (شگفت‌انگیزان 2) زودتر اکران شد. جان لستر قرار بود کارگردانی این انیمیشن را بر عهده داشته باشد اما اتهامات اخلاقی نسبت به او، باعث شد که پیکسار را ترک کند.

تام هنکس اخیراً در مصاحبه با گیم‌اسپات درباره این فیلم و پایان تاریخی آن صحبت کرد:

داستان اسباب بازی 4 قرار است پایانی تاثیرگذار داشته باشد. ما به نحوی این انیمیشن را ضبط می‌کنیم که با تیم سازنده در یک اتاق قرار می‌گیریم. وقتی برای آخرین روز ضبط سر کار رفتم، نمی‌خواستم با آن‌ها رو در رو شوم، زیرا معمولاً آن‌ها را می‌بینیم و می‌توانیم درباره فیلم صحبت کنیم. اما روز آخر نمی‌خواستم آن‌ها را ببینم و تظاهر کردم که آن‌ها هم نمی‌توانند من را ببینند. هنگامی که فهمیدم قصد دارند چه کاری انجام دهند، با خودم گفتم اوه، این یک لحظه تاریخی است.

 

در انتها می‌توانید پوستر این انیمیشن را مشاهد کنید. لازم به ذکر است که Toy Story 4 در تاریخ 21 ژوئن 2019 (مصادف با 31 خرداد 98) اکران خواهد شد:

Toy Story 4

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar