تریلر سریال Kingdom منتشر شد؛ زامبی‌های کره‌ای؟

کشور کره جنوبی قبلاً شاهد اکران شاهکاری زامبی‌محور به نام Train to Busan (قطار بوسان) بوده است اما مجموعه جدید نتفلیکس یعنی Kingdom (قلمرو پادشاهی) ما را به قرون وسطای کره خواهد برد. نتفلیکس با انتشاری تیزر تریلری از پخش سریال Kingdom خبر داد که شما می‌توانید این ویدیو را در ابتدای مطلب مشاهده کنید. همچنین تاریخ پخش سریال و اطلاعات دیگری درباره داستان آن منتشر شده. در ادامه همراه ما باشید.

سریال Kingdom دومین مجموعه کره‌ای است که توسط نتفلیکس منتشر می‌شود. در سال ۲۰۱۷ اعلام شده بود که نتفلیکس حق پخش این سریال را به دست آورده و طبق چیزی که از تریلر آن مشخص است، داستان در قرون وسطای کره جنوبی جریان دارد. همچنین بازیگر کره‌ای بائه دونا که در سریال Sense 8 و Stranger (غرببه) حضور داشته، در Kingdom به ایفای نقش می‌پردازد. لازم به ذکر است که نتفلیکس حتی قبل از پخش فصل اول این سریال، آن را برای فصل دوم تمدید کرده و به نظر می‌رسد که بسیار نسبت به عملکرد آن امیدوار است.

نویسندگی این سریال بر عهده کیم یون-هی بوده و داستان در قلمرو پادشاهی چوسان که حکومت آن از سال ۱۴۰۰ میلادی تا حدود ۱۹۰۰ به طول انجامید، جریان دارد. پس از مرگ امپراتور، بیماری عجیبی گسترش می‌یابد، که در نتبجه باعث بازگشت امپراتور و تعدادی زیادی از مردگان می‌شود. سریال Kingdom درباره ولیعهد چوسان است که سعی می‌کند جان سالم به در ببرد و جلوی این فاجعه را بگیرد.

این سریال توسط کیم سیانگ-هون کارگردانی شده که از آثار خوب او می‌توان به A Hard Day (یک روز سخت) اشاره نمود. نتفلیکس قبل از این یک سریال کره‌ای دیگر به نام Mr. Sunshine که درامی تاریخی است، منتشر کرده بود. احتمالاً در صورت موفقیت این سریال‌ها، شاهد همکاری بیشتر نتفلیکس با کمپانی‌های تولیدی آسیایی خواهیم بود.

سریال Kingdom در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با ۵ بهمن ۱۳۹۷) پخش خواهد شد و برای فصل دوم نیز تمدید شده است.

استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
Slashfilm
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن