تریلر سریال Kingdom منتشر شد؛ زامبی‌های کره‌ای؟

کشور کره جنوبی قبلاً شاهد اکران شاهکاری زامبی‌محور به نام Train to Busan (قطار بوسان) بوده است اما مجموعه جدید نتفلیکس یعنی Kingdom (قلمرو پادشاهی) ما را به قرون وسطای کره خواهد برد. نتفلیکس با انتشاری تیزر تریلری از پخش سریال Kingdom خبر داد که شما می‌توانید این ویدیو را در ادامه مطلب مشاهده کنید. همچنین تاریخ پخش سریال و اطلاعات دیگری درباره داستان آن منتشر شده است.

in post ad

 

سریال Kingdom دومین مجموعه کره‌ای است که توسط نتفلیکس منتشر می‌شود. در سال 2017 اعلام شده بود که نتفلیکس حق پخش این سریال را به دست آورده و طبق چیزی که از تریلر آن مشخص است، داستان در قرون وسطای کره جنوبی جریان دارد. همچنین بازیگر کره‌ای بائه دونا که در سریال Sense 8 و Stranger (غرببه) حضور داشته، در Kingdom به ایفای نقش می‌پردازد. لازم به ذکر است که نتفلیکس حتی قبل از پخش فصل اول این سریال، آن را برای فصل دوم تمدید کرده و به نظر می‌رسد که بسیار نسبت به عملکرد آن امیدوار است.

نویسندگی این سریال بر عهده کیم یون-هی بوده و داستان در قلمرو پادشاهی چوسان که حکومت آن از سال 1400 میلادی تا حدود 1900 به طول انجامید، جریان دارد. پس از مرگ امپراتور، بیماری عجیبی گسترش می‌یابد، که در نتبجه باعث بازگشت امپراتور و تعدادی زیادی از مردگان می‌شود. سریال Kingdom درباره ولیعهد چوسان است که سعی می‌کند جان سالم به در ببرد و جلوی این فاجعه را بگیرد.

این سریال توسط کیم سیانگ-هون کارگردانی شده که از آثار خوب او می‌توان به A Hard Day (یک روز سخت) اشاره نمود. نتفلیکس قبل از این یک سریال کره‌ای دیگر به نام Mr. Sunshine که درامی تاریخی است، منتشر کرده بود. احتمالاً در صورت موفقیت این سریال‌ها، شاهد همکاری بیشتر نتفلیکس با کمپانی‌های تولیدی آسیایی خواهیم بود.

سریال Kingdom در تاریخ 25 ژانویه 2019 (مصادف با 5 بهمن 1397) پخش خواهد شد و برای فصل دوم نیز تمدید شده است.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar