فیلم Breaking Bad تایید شد؛ جسی پینکمن شخصیت اصلی خواهد بود

0

منابع قابل اعتماد گزارش می‌دهند که یک پروژه دو ساعته از سریال محبوب Breaking Bad (بریکینگ بد) در دست ساخت است. چند روز قبل خبر رسید که شبکه AMC قصد دارد چند فیلم با محوریت ریک گرایمز بسازد و اکنون می‌دانیم که فیلم Breaking Bad نیز ساخته می‌شود. همچنین تایید شده که این فیلم یک دنباله است و بر روی شخصیت جسی پینکمن (با بازی آرون پال) تمرکز دارد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

سریال Breaking Bad از سال 2013 پخش شد و تا 5 فصل ادامه یافت. منتقدان و بسیاری از مخاطبان از آن به عنوان یکی از برترین سریال‌های تاریخ تلویزیون یاد می‌کنند، بنابراین ساخته شدن یک دنباله در قالب فیلم، خبر خوشایندی برای طرفداران مجموعه است. طبق اخباری که تاکنون به دست آمده؛ وینس گیلیگان فیلمنامه را تهیه کرده و خودش قصد دارد کارگردانی اثر را بر عهده بگیرد.

در خبری دیگر، برایان کرانستون که ایفای نقش والتر وایت محبوب را در سریال بر عهده داشت، تولید فیلم را تایید کرده است. همان طور که می‌دانید در قسمت آخر فصل پنجم سریال، جسی توانست از چنگ نازی‌ها بگریزد اما والتر وایت در اثر اصابت گلوله و خونریزی ناشی از آن فوت کرد. البته مردن این شخصیت یک فرض است و این امکان وجود دارد که به نحوی شاهد بازگشت او باشیم.

فیلم بریکینگ بد

برایان کرانستون که در شوی تلویزیونی Dan Patrick حضور یافته بود، گفت که یک نسخه فیلم از بریکینگ بد در دست ساخت است اما او تاکنون فیلمنامه را نخوانده است:

من نه نسخه‌ای از فیلمنامه را دریافت کرده‌ام و نه آن را خوانده‌ام. اینکه والتر وایت در این فیلم حضور دارد یا نه، هنوز جای سوال است.

 

کرانستون اضافه کرد که اگر وینس گیلیگان از او بخواهد در فیلم حضور یابد، «قطعاً» این کار را انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد که با فرض کشته شدن والتر در فصل آخر، بهترین راه حضور او در فیلم از طریق فلش‌بک‌ها باشد. باید منتظر اخبار بیشتر باشیم اما طبق اطلاعاتی که تاکنون داریم، جسی پینکمن و جستجوی او برای آزادی پس از اتفاقات سریال، موضوع اصلی فیلم خواهد بود. همچنین این احتمال وجود دارد که فیلم Breaking Bad برای تلویزیون ساخته شود و در سینماها اکران نداشته باشد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar