نام و تاریخ اکران نسخه PG-13 ددپول ۲ مشخص شد

اطلاعات بیشتری از نسخه جدید ددپول که قرار است با درجه سنی PG-13 اکران شود، منتشر شد. قرار است بخشی از درآمد اکران فیلم به خیریه تعلق بگیرد و اکنون نام فیلم را هم می‌دانیم: Once Upon a Deadpool (روزی روزگازی ددپول). در ادامه خبر برای کسب اطلاعات بیشتر از نسخه جدید ددپول ۲ همراه ما باشید.

طبق گزارش ددلاین، این نسخه از ددپول ۲ دارای اکران محدودی خواهد بود. شروع اکران از تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر ۹۷) است و در ۲۴ دسامبر (۳ دی ۹۷) یعنی روز کریسمس، پایان می‌یابد. به نظر می‌رسد که بخش اعظمی از نسخه جدید، همان فیلم اصلی ددپول ۲ است که از نظر خشونت و الفاظ، مورد بازبینی قرار گرفته است. البته می‌دانیم که صحنه‌های جدیدی هم به نسخه PG-13 اضافه شده که رایان رینولدز و نویسندگان فیلم یعنی رت ریس و پاول ورنیک آن را ساخته‌اند. طبق گزارش، در کل ۸ صحنه جدید در فیلم وجود دارد که همگی در یک روز فیلمبرداری شده‌اند.

مورد قابل توجه درباره Once Upon a Deadpool (روز روزگاری ددپول) این است که وسیله‌ای برای جمع‌آوری پول در تحقیقات سرطانی خواهد بود. ۱ دلار از هر بلیطی که برای این فیلم فروخته شود، به مبارزه با سرطان اختصاص می‌یابد.

البته فرد سویج (Fred Savage) هم به جمع بازیگران فیلم اضافه شده است. او در کودکی در فیلم the Princess Bride (عروس شاهزاده) حضور داشت و حالا باید با ددپول سر و کله بزند! رایان رینولدز در مصاحبه با ددلاین با طنز همیشگی‌اش گفت:

کمپانی فاکس از سال ۲۰۰۶ اصرار داشت که یک نسخه PG-13 ساخته شود. من از سال ۲۰۰۶ به آن‌ها پاسخ منفی دادم ولی این بار گفتم باشه، آن هم به دو شرط. اول اینکه بخشی از فروش فیلم باید به خیریه اهدا می‌شد و دوم اینکه می‌خواستم فرد سویج را بدزدم. شرط دوم به مقداری توضیح نیاز داشت…

نسخه PG-13 ددپول

سویج نیز در مصاحبه با ددلاین گفت:

بااینکه حضورم در این فیلم به هیچ وجه داوطلبانه نبود، خوش‌حالم که Fudge Cancer از فروش آن، سود می‌برد.

 

فیلم ددپول ۲ در ماه می ۲۰۱۸ اکران شد و توانست در مجموع ۷۳۴ میلیون دلار بفروشد. فیلم اول که در سال ۲۰۱۶ اکران شده بود، کمی موفق‌تر بود چراکه ۷۸۰ میلیون دلار در باکس آفیس کسب کرد. با توجه به درجه سنی R این فیلم‌ ها، هر دو موفقیت بسیار خوبی برا‌ی کمپانی فاکس قرن بیستم محسوب می‌شوند. شایان ذکر است که با توجه به معامله دیزنی و فاکس، از تولید قسمت سوم Deadpool مطمئن نیستیم.

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
توجه: استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
Gamespot
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن