صحبت‌های فلناگان درباره Haunting of Hill House و اشاره به فصل دوم

0

سریال Haunting of Hill House – تسخیر در عمارت هیل را می‌توان یکی از آثار ترسناک برتر نتفلیکس دانست که حتی در بین سریال‌های ترسناک سال 2018، اثر بی‌رقیبی است. این سریال توسط کارگردان فیلم‌های Hush (هاش)، Oculus (نورگیر) و Gerald’s Game (بازی جرالد) یعنی مایک فلناگان ساخته شده است. فلناگان قرار است دنباله Shining استنلی کوبریک یعنی فیلم Doctor Sleep را هم کارگردانی کند. در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

نتفلیکس هیچ آماری از تعدداد بینندگان سریال و فیلم‌هایش ارائه نمی‌کند اما کمپانی‌های آنالیزی، ادعا می‌کنند که تعداد بینندگان فصل اول سریال Haunting of Hill Hose و مخاطبانی که سریال را دنبال می‌کنند، در حد و اندازه سریال‌های محبوبی مانند American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) و The Walking Dead (مردگان متحرک) بوده که به ترتیب، فصل هشتم و نهم آن‌ها در حال پخش است. با توجه به کیفیت سریال و اهمیت بالای آن، می‌توان انتظار داشت که به زودی کار ساخت فصل دوم نیز آغاز شود.

اما سوالی که برای بسیاری از طرفداران پیش آمده، این است که چه اتفاقی می‌افتد؟ مایک فلناگان در مصاحبه اخیرش، درباره آینده سریال و رویکردهای جدید نسبت به آن، سخن گفته است.

سریال Haunting of Hill House

اگر فصل اول سریال را تماشا نکرده‌اید، همین الان برگردید و ادامه مطلب را نخوانید!

فصل اول تسخیر در عمارت هیل که در 10 قسمت تولید شده، مملو از اتفاقات فاجعه‌بار است. ارواحی که در این عمارت ساکن هستند، جلوی اعضای خانواده کرین ظاهر شده و آنان را می‌ترسانند. اما این سریال، حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد و پایان آن نیز بسیار غم‌انگیز و متفاوت بود. دیدیم که هیو (پدر خانواده) به اولیویا (مادر خانواده) پیوست و فرزندان توجه شدند که در آن شب ترسناک، چه اتفاقی برای مادرشان افتاده بود. این پایان، جای چندانی برای ادامه داستان باقی نمی‌گذارد و فلناگان هم با این موضوع، موافق است.

او در مصاحبه با اینترتیمنت ویکلی گفت که داستان خانواده کرین به اتمام رسیده است:

تا جایی که من اطلاع دارم، داستان خانواده کرین به طور کامل گفته شده است. همه چیز تمام شده. انگار که خانواده کرین به اندازه کافی مصیبت دیده و ما آن‌ها را دقیقاً در همان وضعیتی که می‌خواهیم به خاطر بیاوریم، رها کردیم. ما با پایان کلیف‌هنگری آن بازی کردیم، با ایده‌های دیگر بازی کردیم اما در نهایت، در اتاق نویسندگان و در صحبت با بازیگران و عوامل، واقعاً احساس کردیم که داستان سریال نیازمند پایانی خاص و معین است و ما هم از اینکه داستان آن خانوده را به اتمام رساندیم، خوش‌حالیم.

 

کارلا گوجینو تسخیر در عمارت هیل

فلناگان همچنین در مصاحبه با هالیوود ریپورتر، گفت که نتفلیکس، پارامونت و Amblin Entertainment (امبلین اینترتینمنت) که همگی در تولید سریال مشارکت دارند، رسماً برنامه خود را برای فصل دوم اعلام نکرده‌اند. البته خود فلناگان صحبت‌هایی درباره فصل دوم Haunting of Hill House دارد:

ما در حقیقت تاریخ عمارت هیل را موشکافی کردیم. حتی می‌خواستیم آن را فیلمبرداری کنیم و قرار بود که با آغاز هر اپیزود توسط بخشی از کتاب استیون، شاهد آن باشیم. در نهایت از این کار منصرف شدیم زیرا حس می‌کردیم که رمزآلودی و معمای این عمارت از بین می‌رود.

 

او در بخش دیگری از مصاحبه با اینترتیمنت ویکلی گفت:

فکر می‌کنم که این سریال درباره عمارت‌ها و افراد تسخیر شده است و از هر دو نظر، کمبودی نداریم. پس می‌توانیم کارهای دیگری در خانه هیل یا بیرون از آن، انجام دهیم.

 

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar