فیلم Walking Dead (مردگان متحرک) ساخته می‌شود

0

آخرین قسمت سریال محبوب Walking Dead که شخصیت ریک گرایمز (با بازی اندرو لینکلن) در آن حضور داشت، از شبکه AMC پخش شد. در این قسمت، گرایمز به سختی جان سالم به در می‌برد و حالا قرار است فیلم Walking Dead (مردگان متحرک) نیز با حضور همین شخصیت ساخته شود. البته نه یک فیلم بلکه شاهد 3 فیلم خواهیم بود و به نظر می‌رسد این شبکه مردگان متحرک را به حال خود رها نخواهد کرد. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

با توجه به گزارش اینترتیمنت ویکلی، AMC در حال توسعه چندین فیلم تلویزیونی با محوریت شخصیت‌های مردگان متحرک است اما بیشتر بر روی ریک گرایمز تمرکز دارد. اسکات ام. گیمپل گفت:

این فیلم‌ها قرار است بزرگ و بسیار سرگرم‌کننده باشند. هر کدام فیلم‌های باکیفیتی هستند و این اتفاقی است که در حال حاضر در صنعت شاهدش هستیم. ما دیده‌ایم که نتفلیکس چنین فیلم‌های استودیویی را برای مخاطبانش می‌سازد تا در خانه آن را تماشا کنند، ما هم می‌خواهیم کاری مشابه همین را انجام دهیم.

سریال Walking Dead

گیمپل همچنین گفت که به شدت روی اولین فیلم Walking Dead کار می‌کند و فیلمبرداری آن در سال 2019 آغاز می‌شود. او افزود:

فیلم‌های ریک گرایمز در موقعیتی کاملاً جدید ساخته می‌شوند و تاریخ خودشان را دارند. این فیلم‌ها بسیار متفاوت‌تر از آن چیزی است که در سریال دیدیم.

 

همچنین تایید شد که شخصیت جادیس (با بازی پولیانا مکینتاش) در فیلم حضور دارد. گیمپل همچنین گفت که داستان حماسی فیلم‌ها در طول سال‌های مختلف روایت می‌شود. او می‌گوید که در فیلم Walking Dead شاهد حضور شخصیت‌هایی هستیم که در سریال مرده‌اند و داستان‌هایی متفاوت از شخصیت‌های آینده را خواهیم دید.

لازم به ذکر است سریال مردگان متحرک با افت تعداد بینندگان مواجه شده بود، به همین دلیل تهیه‌کنندگان تصمیم گرفته‌اند داستان ریک گرایمز را در چند فیلم پرهزینه و بزرگ، ادامه دهند. چند ماه قبل در یک نظرسنجی، مشخص شد که تعداد زیادی از بینندگان سریال، در صورت مرگ ریک گرایمز دیگر آن را تماشا نمی‌کنند.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar