ایوان مک‌گرگور ایفای نقش منفی فیلم Birds of Prey را بر عهده دارد

0

ایوان مک‌گرگور نقش شخصیت منفی فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) را بازی می‌کند. این بازیگر در نقش بلک ماسک (Black Mask) حضور خواهد داشت که یکی از مهم‌ترین روسای خلافکاران در دنیای DC است. کتی یان (کارگردان) نیز فیلمنامه را تحسین کرده و گفته است که فیلم با درجه سنی R (بزرگسال) ساخته می‌شود. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

در فیلم Birds of Prey که بر روی گروهی از شخصیت‌های زن در دنیای دی‌سی تمرکز دارد، شاهد حضور هارلی کویین، قناری سیاه، هانترس و رنه مونتویا هستیم. مارگو رابی در سال ۲۰۱۶ و در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری) در نقش هارلی کویین حضور یافت. او اکنون در کنار مری الیزبت وینستد در نقش هانترس، جرنی اسمالت در نقش قناری سیاه و رزی پرز در نقش رنه مونتویا، در فیلم Birds of Prey حضور دارد. ایوان مک‌گرگور هم جدیدترین بازیگری است که خبر پیوستن او به فیلم، منتشر شده است.

بلک ماسک

شخصیت بلک ماسک برای اولین بار در کامیک Batman #386 (سال ۱۹۸۵) ظاهر شد. تام من‌دریک و داگ موئنچ خالقان شخصیت هستند و او را به عنوان تاجری معرفی کردند که دارایی خود را از دست می‌دهد و وارد دنیای جرم و جنایت می‌شود.  لازم به ذکر است که این گزارش توسط وبسایت ددلاین منتشر شده اما جزئیاتی درباره تغییرات داستانی بلک ماسک در دنیای DC ذکر نشده است.

علاوه بر این، کتی یان گفته است که به دنبال یک بازیگر نیمه-آسیایی برای شخصیت کاساندرا کین  می‌گردد و تاکنون بازیگر مناسبی برای این شخصیت، معرفی نشده است. فیلم Birds of Prey در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۸ بهمن ۹۸) توسط کمپانی برادران وارنر اکران می‌شود. فیلمنامه پرندگان شکاری توسط کریستینا هادسون نوشته شده است.

در اخبار دیگر، تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 1984 عقب افتاد و به جای سال ۲۰۱۹، هفت ماه بعد یعنی در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۶ خرداد ۱۳۹۹) اکران می‌شود.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar