بزرگ ترین نبرد تاریخ تلویزیون در فصل هشتم سریال Game of Thrones

اطلاعات جدیدی از فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و نبرد بسیار عظیم آن منتشر شده است. مجله اینترتینمنت ویکلی (EW) اخیراً این سریال محبوب را پوشش داده و اطلاعاتی از آن منتشر کرده که هر طرفدارای را هیجان‌زده می‌کند. در ادامه برای جرئیات با آی پیرامید همراه شوید.

in post ad

در ادامه اسپویلر خاصی وجود ندارد و هر اطلاعاتی که فاش شده، کاملاً منطقی به نظر می‌رسد اما اگر می‌خواهید تا قبل از تماشای فصل آخر سریال هیچ چیز درباره آن نشنوید، می‌توانید این مطلب را نخوانید!

با توجه اطلاعات مجله EW، قسمت اول از فصل هشتم سریال Game of Thrones (که در کل 6 قسمت است) به این ترتیب آغاز می‌شود:

قسمت اول این فصل، ارجاعات زیادی به قسمت اول فصل اول (پایلوت) سریال دارد. این بار به جای شاه رابرت، دنریس و ارتشش وارد وینترفل می‌شوند. در ادامه شاهد اتحاد شخصیت‌های مختلف هستیم، بعضی از آن‌ها هرگز با هم دیدار نداشته‌اند و عده‌ای دیگر، گذشته زشت و ناخوشایندی دارند. همه آن‌ها برای هجوم اجتناب‌ناپذیر ارتش مردگان آماده می‌شوند.

 

نبرد فصل هشتم Game of Thrones

یک جزئیات دیگر از فصل هشتم این است که «سانسا چندان از زانو زدن جان در مقابل دنریس راضی نیست». طبق این گزارش، نبرد بین ارتش مردگان و وستروسی‌ها، عظیم‌ترین نبردی است که می‌توان در تاریخ تلویزیون و حتی سینما یافت.  این نبرد یک قسمت کامل را به خود اختصاص می‌دهد و کارگردان آن کسی نیست جز میگل ساپوچنیک که در فصل ششم، نبرد حرام‌زادگان (Battle of Bastards) را هدایت کرده بود.

قبل از این، وبسایت‌ها گزارش داده بودند که فیلمبرداری نبرد بزرگ فصل هشتم 55 شب به طول انجامیده اما طبق اطلاعات اینترتینمنت ویکلی، این فقط بخشی از ماجرا است و عظمت نبرد بسیار بیشتر از چیزی است که فکر می‎کردیم.

55 شب فقط مربوط به فیلمبرداری صحنه‌های نبرد خارجی در وینترفل بوده. ادامه فیلمبرداری در استودیو انجام شده و ساپوچنیک تا هفته‌ها بعد مشغول ادامه کار و فیلمبرداری صحنه‌های نبرد بوده است.

 

به نظر می‌رسد که این نبرد عظیم، پایان نهایی فصل هشتم سریال Game of Thrones نیست و پس از آن شاهد صحنه‌ای دیگر خواهیم بود که بسیار شوکه‌کننده است. خبرنگار EW در صحنه حاضر بوده اما نمی‌تواند هیچ جزئیاتی را از آن بگوید. طبق گفته این خبرنگار، شخصیت‌هایی در یک صحنه نهایی حاضر هستند که او اصلاً انتظارش را نداشته است.

فصل هشتم سریال Game of Thrones

 

پیتر دینکلیج که مدتی قبل برای سریال بازی تاج و تخت (ایفای نقش تیریون لنیستر) موفق به دریافت جایزه امی شد، درباره این نبرد گفته است:

این نبرد آن‌قدر وحشیانه و خشن است که باعث می‌شود نبرد حرام‌زادگان مانند یک پارک تفریحی به نظر برسد!

 

تاکنون شبکه HBO تاریخی دقیقی برای پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones اعلام نکرده است و فقط می‌دانیم که باید در نیمه اول سال 2019 منتظر پابان این شاهکار تلویزیونی باشیم. در فصل هشتم، شاهد 6 قسمت خواهیم بود که همه آن‌ها بیش از یک ساعت هستند.

در انتها از شما دعوت می‎کنیم 18 تئوری جالب طرفداران درباره فصل هشتم Game of Thrones را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar