سریال Castlevania رسماً برای فصل سوم تمدید شد

0

چند روز بیشتر از پخش فصل دوم سریال Castlevania – کسلوانیا نگذشته که نتفلیکس اعلام کرد این مجموعه برای فصل سوم تمدید شده است. البته انتظار این موضوع را داشتیم چراکه چند ماه پیش، ریچارد آرمیتاژ از ساخته شدن فصل سوم کسلوانیا خبر داده بود. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

وارن الیس وظیفه نویسندگی این مجموعه را بر عهده دارد و به نظر می‌رسد که این کار را بیشتر بر اساس بازی Castlevania 3: Dracula’s Curse  انجام داده است. نتفلیکس فصل اول را در سال 2017 پخش کرد که تنها 4 قسمت داشت. با این حال، این سریال تعداد زیادی طرفدار پیدا کرد و بسیاری آن را یکی از بهترین اقتباس‌های بازی ویدیویی می‌دانند. چند روز قبل نیز فصل سوم سریال Castlevania در 8 قسمت پخش شد که واکنش‌ها نسبت به آن، از فصل اول هم بهتر بود. داستان درباره عضوی از یک خانواده باستانی به نام ترور بلمونت است که سعی می‌کند، ارتش شیطانی دراکولا را از سرزمین والاکیا دور کند. او در این راه با فرزند دراکولا یعنی آلوکارد و یک جادوگر قدرتمند همراه می‌شود.

فصل دوم Castlevania

با تمدید برای فصل سوم، مشخص شد که وارن الیس به عنوان تهیه‌کننده و نویسنده حضور دارد. آدی شانکار نیز یکی از تهیه‌کنندگان است که پس از اعلام خبر تمدید شدن سریال Castlevania ، اشتیاق خود برای ادامه کار را ابراز کرد و از نتفلیکس و گروه سازنده سریال تقدیر به عمل آورد. او گفت که هنرمندانی از سرتاسر دنیا دور هم جمع شده‌اند و با علاقع روی این سریال کار می‌کنند. علاوه بر این، می‌دانیم که فصل سوم کسلوانیا 10 قسمت خواهد داشت.

نتفلیکس اخیراً دو سریال مهم مارول یعنی Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (آیرون فیست) را پس از انتشار دو فصل، کنسل کرد اما فصل سوم سریال Daredevil اخیرا توسط این کمپانی پخش شد. سریال American Vandal (خرابکار آمریکایی) نیز پس از دو فصل کنسل شده است و فصل سوم آن تولید نخواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar