نام پیش‌درآمد بازی تاج و تخت مشخص شد: The Long Night

3

به تدریج اطلاعات بیشتری از نخستین پیش‌درآمد Game of Thrones به دست می‌آوریم و حتی اطلاعاتی درباره فصل آخر این سریال حماسی و بزرگ منتشر شده است. اما مهم‌ترین موضوعی که از پیش‌درآمد سریال فاش شده، نام آن یعنی The Long Night است . در ادامه برای توضیحات بیشتر، همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

خالق مجموعه کتاب‌های «نغمه آتش و یخ» یعنی جرج آر. آر. مارتین پس از انتشار خبر حضور نائومی واتس در پیش‌درآمد Game of Thrones، در وبلاگ خودش اعلام کرد که نام این سریال، The Long Night (شب طولانی) خواهد بود. می‌دانیم که این سریال توسط جین گلدمن نوشته شده که سابقه نویسندگی در فیلم‌های Kingsman و Kick-Ass را دارد. این نام برای طرفداران بازی تاج و تخت، مهم است و اطلاعاتی را در اختیارشان قرار می‌دهد چراکه دوران شب طولانی در تاریخ وستروس، بسیار اهمیت دارد.

The Long Night در واقع به 8000 سال قبل از اتفاقات سریال اصلی بازمی‌گردد که آن را با عنوان «عصر قهرمانان» می‌شناسند. می‌دانیم که شب طولانی، دوران به شدت وحشتناکی در تاریخ وستروس بوده و این موضوع را می‌توان از اشارات خدمتکار قلعه وینترفل در سریال، متوجه شد. او شب طولانی را این چنین توصیف کرد:

شبی آمد که تا یک نسل کامل طول کشید، پادشاهان در قلعه‌هایشان و خوک‌چرانان در پناه‌گاهشان به خود لرزیدند و مردند. مادران مجبور شدند بچه‌هایشان را خفه کنند تا شاهد مردن آن‌ها از فرط گرسنگی‌ نباشند و اشک‌های فراوان آنان روی گونه‌هایشان یخ زد.

 

شب طولانی

موضوع دیگری که The Long Night را به فاجعه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل می‌کند، ورود وایت‌واکرها برای اولین بار به وستروس است. آن‌ها ارتشی از مردگان را هدایت می‌کردند که هیچ رحمی نداشتند و همه چیز را نابود می‌کردند. طبق افسانه‌های وستروسی، شخصیتی ناشناس به نام «آخرین قهرمان» با فرزندان جنگل متحد شد و توانست وایت‌واکرها را شکست دهد.

به نظر می‌رسد که در این سریال نیز شاهد پرداختن به افسانه‌های کهن سرزمین وستروس خواهیم بود و شخصیت‌هایی مانند «برن معمار» که وینترفل و دیوار بزرگ شمال را ساخت و«لن باهوش» (بنیان‌گذار خاندان لنیستر) را خواهیم دید. با فرزندان جنگل نیز از سریال Game o Thrones آشنایی داریم. در آن سریال متوجه شدیم که در واقع فرزندان جنگل، خالقان وایت‌واکرها هستند و آنان را برای دفاع از خودشان در برابر انسان‌ها، به وجود آوردند.

از طرفی ممکن است شخصیت «آزور آهای» را نیز ببنیم. از او به عنوان شخصی یاد شده که به وسیله شمشیر نورانی‌اش با تاریکی می‌جنگد. معلوم نیست که آیا «آخرین قهرمان» در افسانه‌های وستروس، همان آزور آهای است یا نه. مارتین اطلاعات دیگری از سریال فاش نکرد اما گفت که چند پیش‌درآمد دیگر در دست توسعه قرار دارند. مارتین همچنین به طرفدارانش وعده داد که به زودی می‌توانند کتاب Fire and Blood (آتش و خون) را تهیه کنند. داستان این کتاب در 300 سال قبل از اتفاقات کتاب اصلی جریان دارد و به تاریخ خاندان تارگرین می‌پردازد.

در اخبار دیگر، گزارش شده که جاش‌ وایت‌هاوس نیز در یک نقش نامشخص به سریال The Long Night (شب طولانی) پیوسته است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

3
بخش دیدگاه‌ها

avatar
2 گفت و گوها
1 پاسخ‌ها
0
 
جدیدترین دیدگاه
داغ‌ترین قسمت دیدگاه‌ها
2 تعداد نویسندگان
امین موسویبردیا افرادی که آخرین نظرات را داده‌اند
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
بردیا
کاربر مهمان
بردیا

من از یکی شنیدم که سریال لانگ نایت در سال ۲۰۲۰ میاد بعدش احتمالا یک سریال دیگه به اسم والرین میاد که در مورد خاندان تارگرین که احتمالش کمه و بعد همه ی این ها ادامه ی سریال گیم آف ترونز میاد اگر تأیید یا تکذیب کنید خوشحال میشم

بردیا
کاربر مهمان
بردیا

اون بنده خدا چیز های دیگه ای هم در مورد نمردن دنریس گفت ولی من راستش باور نکردم