ریدلی اسکات در حال کار بر روی گلادیاتور 2 است

ریدلی اسکات در حال توسعه فیلم گلادیاتور 2 به همراه نویسنده‌ای به نام پیتر کریگ است و قصد دارد خودش کارگردانی را بر عهده بگیرد. البته این نخستین باری نیست که اسکات درباره دنباله فیلم حماسی و معروف Gladiator صحبت می‌کند. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

ریدلی اسکات و نیک کیو، سال‌ها قبل فیلمنامه‌ای برای دنباله گلادیاتور آماده کرده بودند که در آن، ماکسیموس (با بازی راسل کرو) از مرگ بازگشته و نیروهایش را با جوبا (جایمن هانسو) و گروهی از مسیحیان متحد می‌کند تا به جنگ لوسیوس (پسر معشوقه سابق ماکسیموس یعنی لوسیلا) برود. این نسخه از فیلم هیچ‌گاه ساخته نشد اما اسکات همواره درباره ساخت گلادیاتور 2 صحبت می‌کرد و ایده آن را در ذهن داشت.

به گزارش وبسایت ددلاین، اسکات فعالانه روی این پروژه کار می‌کند و سعی دارد نسخه جدید فیلمنامه را برای کمپانی Paramount (پارامونت) حاضر کند. به نظر می‌رسد که تمرکز فیلم هنوز بر روی شخصیت لوسیوس است. اگر به یاد داشته باشید، ماکسیموس پس از شکست دادن کومودوس (با بازی واکین فینیکس)، جان لوسیوس را نجات داد. فعلاً جزئیات دیگری از داستان فیلم منتشر نشده و از بازگشت شخصیت‌های دیگر، مطمئن نیستیم.

ریدلی اسکات
ریدلی اسکات قصد دارد دنباله Gladiator را کارگردانی کند.

پیتر کریگ برای همکاری در فیلمنامه آثاری مانند The Town (شهر)، Hunger Games: Catching Fire (بازی‌های گرسنگی: اشتعال) و Blood Father (پدر خون) شناخته شده است. او اخیراً بر روی فیلمنامه Top Gun: Maverick (دنباله تاپ‌ گان) نیز کار کرده است. طبق گزارش ددلاین، ریدلی اسکات قرار است Merlin Saga (حماسه مرلین) را هم برای دیزنی بسازد و احتمالاً پس از آن به سراغ تولید فیلم گلادیاتور 2 می‌رود.

اسکات به این معروف است که به سرعت پروژه‌هایش را عوض می‌کند. پس اگر ابتدا فیلم Merlin Saga را کارگردانی کند، طولی نمی‌کشد تا به سراغ دنباله گلادیاتور برود. بازگشت این کارگردان بزرگ برای ساخت فیلم، خبر خوبی است اما او اخیراً به فرنچایز Alien (بیگانه) هم بازگشت و دو فیلم را کارگردانی کرد که نظرات متفاوتی را در پی داشت. در صورت انتشار اخبار بیشتر از گلادیاتور 2 شما را در جریان قرار خواهیم داد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar