سریالی با حضور فالکون و سرباز زمستان ساخته می‌شود

0

تب سرویس‌های استریم بالا گرفته و کمپانی‌های مختلف از جمله دیزنی در حال ایجاد سرویس‌های ویژه خود هستند. بنابراین انتقام‌جویان مارول هم آماده‌اند تا سریال‌های خودشان را داشته باشند. ورایتی گزارش داده که احتمالاً شاهد یک سریال با محوریت فالکون و سرباز زمستان (باکی بارنز) خواهیم بود. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

به گزارش ورایتی این سریال در دست توسعه قرار دارد و انتظار می‌رود در سرویس استریم دیزنی پخش شود. قبل از این هم شایعه شده بوده که سریال‌هایی برای شخصیت اسکارلت ویچ و لوکی ساخته می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد که هر یک از این سریال‌ها، بین 6 تا 8 اپیزود هستند.

مارول وظیفه نویسندگی سریال فالکون و سرباز زمستان را به مالکوم اسپلمن (نویسنده سریال Empire) سپرده است سال گذشته هم شبکه HBO اعلام کرده بود که این نویسنده در کنار سازندگان Game of Thrones یعنی دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، بر روی سریال Confederate کار می‌کند. اما بعد از بحث‌هایی که درباره Confederate پیش آمد، آینده آن در هاله‌ای از ابهام است. از طرفی بنیاف و وایس، قراردادی برای تولید یک پروژه نامشخص از Star Wars (جنگ ستارگان) امضا کرده‌اند و مشغول کار بر روی آن هستند.

سرباز زمستان

وبسایت اسلش فیلم هم این خبر را تایید کرد. طبق گزارش این وبسایت، آنتونی مکی (بازیگر فالکون) و سباستین استن (سرباز زمستان) مدت‌هاست که در حال مذاکره برای حضور در این پروژه هستند تا بتوانند سریال خودشان را داشته باشند. به نظر می‌رسد که لحن این سریال نزدیک به فیلم Midnight Run (گریز نیمه‌شب) خواهد بود و از فیلم‌های دونفره کمدی کلاسیک الهام می‌گیرد. لازم به ذکر است که مارول درباره این اخبار، هیچ نظری ارائه نکرده است.

نتفلیکس در سال‌های گذشته همکاری خوبی با نتفلیکس داشته اما اخیراً سریال‌های Iron Fist و Luke Cage کنسل شدند. فصل سوم Daredevil نیز منتشر شده که می‌توانید بررسی آن را اینجا مطالعه کنید. دیزنی قصد دارد با راه‌اندازی این سرویس استریم، با نتفلیکس و آمازون به رقابت بپردازد، بنابراین برنامه‌هایی برای جذب مخاطب دارد که در صورت انتشار اخبار بعدی، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar