اولین ویدیوی هنری کویل در نقش گرالت منتشر شد

بالاخره انتظارها به پایان رسید و نتفلیکس اولین نگاه به هنری کویل در نقش گرالت را منتشر کرد. شغل شکار هیولاها و جانوران عجیب و غریب، بسیار طاقت‌فرسا است به همین دلیل کویل در این نقش طوری به نظر می‌رسد که انگار بار سنگینی بر دوشش قرار گرفته است. این ویدیو در توییتر رسمی نتفلیکس و همچنین اینستاگرام هنری کویل منتشر شده است و شما می‌توانید اولین نگاه به گرالت در سریال را مشاهده کنید:

in post ad
View this post on Instagram

 

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

نتفلیکس در ماه سپتامبر اعلام کرد کویل در نقش گرالت حاضر می‌شود. سپس اخبار و شایعاتی درباره تعدادی از بازیگران به گوش می‌رسید و چند هفته قبل بازیگران دیگر سریال از جمله نقش‌های سیری و ینیفر معرفی شدند. سریال Witcher (ویچر) بر اساس رمان‌هایی از آندره ساپکوفسکی ساخته می‌شود و سازندگان اعلام کرده‌اند که منبع اصلی‌ آن‌ها برای ورود به دنیای شگفت‌انگیز ویچر، رمان‌ها است. هنری کویل هم در ابتدا علاقه خود را به حضور در این نقش ابراز کرده بود و مدتی بعد رسماً نقش گرالت را به دست آورد.

همچنین یک خلاصه از داستان سریال Witcher منتشر شده که به شرح زیر است:

ویچر داستانی حماسی از تقدیر و خانواده است. گرالت ریویایی که یک شکارچی هیولا است، سعی می‌کند جایگاه خود را در دنیایی که معمولاً مردمانش از هیولاها خبیث‌تر هستند، پیدا کند. اما وقتی که سرنوشت باعث آشنایی او با جادوگری قدرتمند (ینیفر) و پرنسسی با رازی خطرناک (سیری) می‌شود، این سه نفر باید یاد بگیرند که چگونه مسیر خود را در این قاره بی‌ثبات بیابند.

 

هنری کویل در نقش گرالت، فریا آلن در نقش سیری، آنیا چالوترا در نقش ینیفر، جودی می در نقش ملکه کالانته، بیورن هینور هارالدسون در نقش ایست (همسر ملکه)، آدام لوی در نقش ماوس‌سک، میانا بورینگ در نقش تیسایا، میمی دیونی در نقش فرینجلا، تریکا ویلسون-رید در نقش سابرینا و میلی بریدی در نقش پرنسس رانده‌شده‌ای به نام رنفری، در سریال Witcher به ایفای نقش می‌پردازند.

انتظار می‌رود که این مجموعه در سال 2019 و در 8 قسمت از نتفلیکس پخش شود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar