نائومی واتس نقش مهمی در پیش‌درآمد Game of Thrones دارد

0

به گزارش وبسایت ورایتی، نائومی واتس به عنوان بازیگر یکی از نقش‌های اصلی سریال پیش‌درآمد Game of Thrones انتخاب شده است. داستان این مجموعه ربطی به سریال اصلی «بازی تاج و تخت» ندارد و اتفاقات آن هزاران سال قبل، به وقوع می‌پیوندد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

چند ماه پیش، شبکه HBO اعلام کرد که قرار است پایلوت پیش‌درآمد Game of Thrones ساخته شود. همچنین مشخص شد که جین گلدمن، فیلمنامه را نوشته است و احتمال دارد این شبکه چند پروژه دیگر را هم بسازد.

در اطلاعات منتشر شده از طرف شبکه HBO آمده است:

این مجموعه ماجرای افول دنیا از عصر طلایی قهرمانان به تاریک‌ترین ساعت است. و تنها از یک چیز مطمئن هستیم: از اسرار وحشتناک تاریخ سرزمین وستروس تا ریشه اصلی شکل‌گیری وایت‌ واکرها، از رازهای شرق تا استارک‌های افسانه‌ای…. داستان واقعی آن چیزی نیست که فکر می‌کنیم.

 

حضور نائومی واتس در این سریال، انتظارات را از آن بالا می‌برد اما اگر این همان وستروس بی‌رحمی است که می‌شناسیم؛ احتمالاً شخصیت او تا انتهای مجموعه زنده نخواهد ماند. در فصل اول Game of Thrones، شان بین را در نقش ند استارک داشتیم که به نظر می‌رسید شخصیت اصلی داستان باشد اما در کمال ناباوری در همان فصل، اعدام شد! نائومی واتس بیشتر بخاطر حضور در فیلم‌های Mulholland Drive (جاده مالهالند)، The Ring (حلقه) و King Kong (کینگ کونگ) شناخته شده است. اکنون باید شاهد هنرنمایی این بازیگر در پیش‌درآمد بازی تاج و تخت (بدون نام) باشیم.

فصل هشتم سریال Game of Thrones در سال ۲۰۱۹ و در ۶ قسمت پخش خواهد شد. تعداد قسمت‌ها نسبت به تمام فصل‌های قبلی کمتر است اما طبق شایعات، هر قسمت حدود ۱۵ میلیون دلار برای HBO خرج برداشته است. جرج آر. آر. مارتین در مصاحبه‌ای گفته بود که می‌توانستیم این سریال را تا 13 فصل ادامه دهیم! به هر حال این رویای مارتین به حقیقت تبدیل نخواهد شد و سال آینده با انتشار فصل هشتم، شاهد به پایان رسیدن یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ خواهیم بود. دیوید بنیاف و دی. بی. وایس به عنوان سازندگان مجموعه اصلی بازی تاج و تخت، در تولید نسخه‌های فرعی نقشی ندارند و به نظر می‌سد که در حال کار روی مجموعه Star Wars (جنگ ستارگان) هستند. باید دید که آیا پیش‌درآمدهای این سریال می‌توانند به جایگزین مناسبی برای آن تبدیل شوند یا نه.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar