اکران فیلم Wonder Woman 1984 تا سال ۲۰۲۰ عقب افتاد

0

ُفیلم Wonder Woman 1984 که قرار بود در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ آبان ۹۸) اکران شودُ تا سال ۲۰۲۰ تاخیر خورد. فیلم Wonder Woman در سال 2017 اکران شد و در بین فیلم‌های کمپانی DC درخشید زیرا منتقدان و مخاطبان از آن استقبال خوبی کردند. اکنون گل گدات بازیگر نقش واندر وومن، در توییتی اعلام کرده که این فیلم برای عرضه در تاریخ ۵ ژوئن 2020 (مصادف با 16 خرداد 1399) برنامه‌ریزی شده است.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

فیلم Wonder Woman 1984 در دست تولید قرار دارد و چند ماه قبل تصاویری از آن منتشر شده بود. همچنین می‌دانیم که آهنگساز معروف یعنی هانس زیمر، تولید موسیقی این فیلم را بر عهده دارد. به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر، فرصت بهتری برای اکران فیلم در تابستان 2020 پیدا کرده است. در توییت گدات نوشته شده:

بسیار هیجان‌زده‌ام که اعلام کنم، به لطف تغییر چشم‌انداز، می‌توانیم Wonder Woman را به خانه اصلی‌اش یعنی تاریخ 5 ژوئن 2020 بازگردانیم.

 

بدین ترتیب این فیلم با 7 ماه تاخیر مواجه می‌شود که ممکن است برخی طرفداران از این تصمیم ناراحت شوند. کمپانی برادران وارنر با اکران فیلم قبلی Wonder Woman توانست 820 میلیون دلار در باکس آفیس به دست آورد اما باید توجه کرد که افتاحیه فیلم در آمریکا تنها 100 میلیون دلار بود. موفقیت فیلم به دلیل کیفیت آن و تاثیر عمیق فرهنگیT به وجود آمد. اکران قسمت دوم در ماه نوامبر 2019 باعث می‌شد که با فیلم‌هایی مانند Frozen 2 (فروزن 2)، فیلم جدید Terminator (نابودگر) و Sonic (سونیک) رقابت کند. در تابستان 2020 هم رقابت فراوانی وجود دارد اما برادران وارنر تصمیم گرفته با اکران فیلم در این زمان، دوباره سود خوبی کسب کند. علاوه بر این، فیلم مستقل جوکر و شزم! درسال 2019 اکران خواهند شد. فیلمی دیگری از شخصیت‌های مونث DC در حال تولید است که Birds of Prey نام دارد و در سال 2020 اکران می‌شود.

گل گدات، کریس پاین، پدرو پاسکال، راوی پتل و کریستن ویگ از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Wonder Woman 1984 حضور دارند. پتی جنکینز هم مانند فیلم قبلی، کارگردانی را بر عهده دارد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar