نتفلیکس سریال Luke Cage (لوک کیج) را کنسل کرد

0

یک هفته پس از کنسل شدن سریال Iron Fist توسط نتفلیکس، این کمپانی اعلام کرده که فصل سومی برای سریال Luke Cage (لوک کیج) هم ساخته نخواهد شد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

وبسایت ددلاین، بیانیه مشترکی را از سوی مارول و نتفلیکس منتشر کرده است که به شرح زیر است:

متاسفانه، شخصیت لوک کیج با فصل سوم بازنمی‌گردد. همه ما در بخش تلویزیونی مارول و نتفلیکس، از شورانرها، نویسندگان، بازیگران و عوامل پشت صحنه‌ای که دو فصل به قهرمان هارلم زندگی بخشیدند و همچنین از طرفدارانی که این مجموعه را حمایت کردند، سپاس‌گذاریم.

 

به نظر می‌رسید که فصل سوم سریال Luke Cage ساخته می‌شود اما نتفلیکس در حرکتی غافلگیرکننده این مجموعه را کنسل کرد. همین اتفاق برای Iron Fist هم افتاد چراکه فصل دوم این سریال، توانسته بود نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را جلب کند. بسیاری فصل دوم را یک پیشرفت چشمگیر برای این سریال می‌دانستند اما نتفلیکس برنامه‌های خودش را برای قهرمانان مارول دارد.

رئیس بخش محتوای نتفلیکس یعنی جف ساراندوس در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که علی‌رغم معامله کمپانی دیزنی و فاکس، آینده سریال‌های مارول روشن است. ساراندوس پس از کنسل شدن Iron Fist گفته بود:

فقط ما می‌توانیم این سریال‌ها را کنسل کنیم. و در حال حاضر، کاملاً از عملکرد آن‌ها راضی هستیم.

 

این خبر در حالی منتشر شده که اخیراً شاهد پخش فصل سوم Daredevil (بی‌باک) بودیم. فصل دوم Punisher (پانیشر) و فصل سوم Jessica Jones (جسیکا جونز) نیز در دست ساخت قرار دارند و سال آینده پخش می‌شوند. یک فصل از سریال Defenders (مدافعان) ساخته شد که چندان مورد استقبال قرار نگرفت و به طور کلی، وضعیت ساخت فصل دوم آن مشخص نیست. لازم به ذکر است که Defenders هنوز به طور رسمی کنسل یا تمدید نشده است. در صورت انتشار اخبار بیشتر از سوی نتفلیکس، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar