گزارش: برادران وارنر آماده قطع همکاری با کویل و افلک است

طبق گزارشی جدید، کمپانی برادران وارنر آماده است تا همکاری با هنری کویل (بازیگر نقش سوپرمن) و بن افلک (بازیگر نقش بتمن) را به اتمام برساند. دنیای سینمایی DC در سال 2013 با اکران فیلم Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زک اسنایدر، کار خود را آغاز کرد. در سال 2016 بن افلک در نقش بتمن حضور یافت تا با آخرین پسر سیاره کریپتون در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) مبارزه کند. در سال 2017 هم شاهد اکران فیلم Justice League (لیگ عدالت) بودیم اما اکنون به نظر می‌رسد که برادران وارنر قصد دارد شروعی تازه را تجربه کند.

in post ad

در گزارشی که ورایتی منتشر کرده، نوشته شده که استودیو قصد ساخت فیلم‌های سوپرمن و بتمن با حضور هنری کویل و بن افلک را ندارد و انتظار می‌رود که بازیگر دیگری برای ایفای نقش شوالیه تاریکی انتخاب شود. ماه گذشته گزارش شد که احتمالاً هنری کویل دیگر در نقش سوپرمن حضور نخواهد داشت. این موضوع توسط کویل و برادران وارنر رد یا تایید نشده است اما به نظر می‌رسد دیگر هنری کویل را در نقش سوپرمن، نخواهیم دید.

وارنر هیچ برنامه‌ای برای ساخت دنباله فیلم مستقل سوپرمن ندارد اما مت ریوز مدت‌هاست که در حال کار بر روی فیلمنامه بتمن است و این‌طور که گزارش شده، بن افلک در این فیلم حضور نخواهد داشت. طبق گزارشی دیگر، بن افلک خواهان ادامه بازی در نقش بتمن است اما از آن‌جا که شایعه شده در فیلم مت ریوز شاهد بتمنی جوان خواهیم بود، ممکن است به زودی بازیگر جدیدی برای ایفای نقش شوالیه تاریکی معرفی شود. به علاوه، مدتی قبل، زک اسنایدر تایید کرد که قرار بود بتمن در قسمت دوم لیگ عدالت بمیرد.

فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز هنوز تاریخ اکرانی ندارد و حتی فیلمبرداری آن آغاز نشده است. در بهترین حالت می‌توانیم انتظار اکران فیلم در سال 2020 را داشته باشیم. در ادامه می‌توانید تاریخ اکران دقیق فیلم‌های جدید DC در سال آینده را مشاهده کنید:

  • فیلم Aquaman (آکوامن) در تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با ۳۰ آذر ۹۷)
  • فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ  ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
  • فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
  • فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ آبان ۹۸)
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar