سریال Iron Fist (آیرون فیست) توسط نتفلیکس کنسل شد

فصل دوم سریال Iron Fist – آیرون فیست با استقبال منتقدان و مخاطبان نتفلیکس مواجه شده بود و بسیاری آن را اثری کاملاً بهتر نسبت به فصل اول می‌دانستند. اما شبکه اعلام کرده که فصل سوم این مجموعه ساخته نخواهد شد. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

بر اساس گزارشی که ددلاین منتشر کرده، کمپانی مارول و نتفلیکس در بیانیه‌ای مشترک خبر به پایان رسیدن سریال Iron Fist را اعلام کردند:

سریال آیرون فیست برای فصل سوم به نتفلیکس بازنمی‌گردد. همه ما در بخش تلویزیونی مارول و نتفلیکس، به این مجموعه افتخار می‌کنیم و از همه کسانی که در ساخت آن همکاری داشته‌اند قدردانی می‌کنیم از بازیگران شگفت‌انگیز گرفته تا عوامل سریال و شورانرها. همچنین از طرفدارانی که این دو فصل را تماشا کردند، تشکر می‌کنیم.

 

بنابراین سریال Iron Fist برای همیشه به پایان رسید اما در بخشی از بیانیه به بازگشت شخصیت آیرون فیست اشاره شده است و ممکن است او را در سریال‌های دیگر مارول – نتفلیکس ببینیم: «با اینکه مجموعه به پایان رسیده، آیرون فیست جاویدان به حضور خود ادامه می‌دهد.»

فین جونز آیرون فیست

تکلیف سریال Defenders (مدافعان) هم مشخص نیست زیرا هنوز به طور رسمی کنسل نشده ولی به نظر می‌رسد که نتفلیکس تمایلی به ساخت فصل دوم آن ندارد. به هر حال Iron Fist نخستین سریال مارولی است که به طور رسمی در نتفلیکس کنسل شده است. سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) برای فصل سوم تمدید شده است و Punisher (پانیشر) اخیراً تولید فصل دوم را به پایان رساند. لازم به ذکر است که کمتر از یک هفته تا انتشار فصل سوم Daredevil (دردویل) فاصله داریم و به زودی آن را بررسی خواهیم کرد.

شخصیت آیرون فیست جاویدان علاوه بر سریال خودش، در سریال Defenders و قسمت‌هایی از فصل دوم Luke Cage (لوک کیج) حضور یافت، پس این امکان وجود دارد که در آینده، او را در سریال‌های دیگر نتفلیکس مشاهده کنیم. فصل دوم سریال Iron Fist با حضور فین جونز در نقش دنی رند، جسیکا هنویک در نقش کالین وینگ، ساشا داوان در نقش داووس، تام پلفری در نقش وارد میچم، جسیکا استروپ در نقش جوی میچم و آلیس ایو در نقش مری واکر، ماه گذشته پخش شد. شما می‌توانید بررسی فصل دوم آیرون فیست را در وبسایت ما مطالعه کنید.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar