رایان کوگلر کارگردانی Black Panther 2 را بر عهده دارد

0

به نظر می‌رسد که رایان کوگلر کارگردان فیلم بسیار موفق Black Panther – پلنگ سیاه، برای کارگردانی قسمت دوم این فیلم با مارول به توافق رسیده است. کوگلر علاوه بر کارگردانی، نویسندگی Black Panther 2 را هم بر عهده خواهد داشت. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

به گزارش هالیوود ریپورتر، رایان کوگلر در سکوت خبری، قراردادی را با استودیوی مارول امضا کرده تا کارگردانی و نویسندگی دنباله Black Panther را بر عهده بگیرد. او احتمالاً نوشتن فیلمنامه را از اوایل سال 2019 آغاز می‌کند اما مشخص نیست که جو رابرت کول هم مانند فیلم اول با او همکاری خواهد داشت یا نه. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر، شما را در جریان قرار می‌دهیم.

فیلم Black Panther که امسال اکران شد، توانست تحسین منتقدان و مخاطبان را به دست آورد. علاوه بر این، موفق شد فروش بسیار عالی بیش از 1.3 میلیون دلار را کسب کند. بنابراین بازگشت رایان کوگلر موضوع عجیبی نیست و می‌شد آن را پیش‌بینی کرد. رئیس استودیوی مارول یعنی کوین فایگی حتی قبل از اکران عمومی پلنگ سیاه، درباره اشتیاق خود برای کارگردانی دنباله فیلم توسط کوگلر، صحبت کرده بود.

تاریخ اکران فیلم Black Panther 2 مشخص نیست زیرا مارول هنوز لیست جدید اکران آثار دنیای سینمایی مارول را منتشر نکرده است. فیلم بدون نام Avengers (قسمت چهارم) و فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) برای اکران در سال 2019 برنامه‌ریزی شده‌اند. موضوع دیگری که باید به آن توجه کرد، از بین رفتن تچالا (با بازی چادویک بوزمن) پس از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War – انتقام‌جویان: جنگ ابدیت است. بنابراین داستان Avengers 4 تاثیر مستقیمی بر داستان و رویکرد فیلم‌های جدید مارول خواهد داشت.

فیلم Black Panther را می‌توان یکی از بهترین آثار سال 2018 دانست زیرا توانسته علاوه بر نمایش فرهنگی متفاوت و غنی، شخصیت‌های قدرتمندی را به تصویر بکشد و کشور خیالی واکاندا را به خوبی به دنیای سینمایی معرفی کند. شما می‌توانید نقد و بررسی ما برای این فیلم را اینجا مطالعه کنید.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar