دستمزد 15 میلیون دلاری اسکارلت جوهانسون در فیلم Black Widow

0

طبق گزارشاتی که به‌تازگی منتشر شده، اسکارلت جوهانسون دستمزد بسیار بالایی را برای حضور در فیلم مستقل Black Widow – بیوه سیاه دریافت خواهد کرد. رقم 15 میلیون دلار اعلام شده که به اندازه دستمزد کریس ایوانز در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و کریس همسورث در Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

به گزارش وبسایت هالیوود ریپورتر، همه بازیگران دنیای سینمایی مارول در اولین فیلم‌های مستقل خود، دستمزد بسیار کمتری دریافت کرده‌اند. رابرت داونی جونیور برای حضور در فیلم اول Iron Man (مرد آهنی محصول سال 2008) رقم 500 هزار دلار را دریافت کرد و گفته می‌شود که چادویک بوزمن برای فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) دستمزدی 2 میلیون دلاری داشته است. بری لارسون که برنده جایزه اسکار شده و در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) نقش‌آفرینی می‌کند، دستمزدی 5 میلیون دلاری دارد. البته اسکارلت جوهانسون سال‌هاست که در فیلم‌های مختلف مارول، نقش بیوه سیاه را بازی کرده و اکنون قرار است فیلم مستقل این شخصیت به کارگردانی کیت شورتلند تولید شود. جک شیفر هم وظیفه نویسندگی فیلم را بر عهده دارد.

بیوه سیاه فیلم Avengers

این خبر در حالی منتشر شده که اخیراً بازیگران زن هالیوودی، استودیوها را برای برابر شدن دستمزدشان با بازیگران مرد، تحت فشار قرار داده‌اند. تعدادی از بازیگران از جمله بندیکت کامبربچ (دکتر استرنج در مارول) رسماً اعلام کرده‌اند که در صورت پرداخت نشدن دستمزد مساوی به بازیگر زن اصلی، نقش پیشنهادی را رد خواهند کرد.

اسکارلت جوهانسون سال آینده در فیلم Avengers 4 یک بار دیگر در نقش شخصیت بیوه سیاه حضور می‌یابد. این بازیگر از سوی مجله Forbes به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن سال 2018 معرفی شده بود. در اخبار دیگر، کریس ایوانز پس از اتمام فیلمبرداری Avengers 4 از مارول خداحافظی کرد. نام قسمت بعدی انتقام‌جویان تاکنون به طور رسمی اعلام نشده اما طبق شایعات، ممکن است نام آن Annihilation (نابودی) یا The Last Avenger (آخرین انتقام‌جو) باشد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar