بازیگران سیری و ینیفر در سریال Witcher را بشناسید

0

کمپانی نتفلیکس، لیست بازیگران اصلی سریال Witcher – ویچر را اعلام کرد که نام بازیگران شخصیت‌های سیری و ینیفر هم در میان آن‌ها دیده می‌شود. نتفلیکس قبلاً اعلام کرده بود که هنری کویل در نقش گرالت حضور دارد و اکنون بازیگران جدید سریال را رسماً معرفی کرده است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

فریا آلن
فریا آلن نقش سیری را در سریال Witcher بازی خواهد کرد.

بر اساس خبری که اکانت رسمی نتفلیکس در توییتر منتشر کرده، فریا آلن در نقش سیری ظاهر می‌شود. شایعاتی مبنی بر غیرسفیدپوست بودن بازیگر نقش سیری منتشر شده بود که خشم و ناراحتی طرفداران این مجموعه را در پی داشت. اکنون مشخص شده که این شایعه نادرست بوده‌اند یا شاید نتفلیکس از تصمیم اولیه‌اش منصرف شده است. سیری در واقع یک شاهزاده است که به دخترخوانده گرالت تبدیل می‌شود و قدرت‌های جادویی منحصر به فردی دارد. فریا آلن بازیگر شناخته‌شده‌ای نیست و در گذشته در سریال‌های The War of the Worlds (جنگ دنیاها) و Bluebird (پرنده آبی) حضور داشته است. اکنون او در کنار هنری کویل و بازیگران دیگر، فرصت مناسبی برای نمایش استعدادهایش به دست آورده است.

آنیا چالوترا نیز در نقش یک شخصیت مهم دیگر به نام ینیفر حضور دارد. ینیفر به عنوان جادوگری زیبا و قدرتمند شناخته می‌شود که عشق اول گرالت است. بازیگران دیگری هم معرفی شده‌اند از جمله: جودی می در نقش ملکه کالانته، بیورن هینور هارالدسون در نقش ایست (همسر ملکه)، آدام لوی در نقش ماوس‌سک، میانا بورینگ در نقش تیسایا، میمی دیونی در نقش فرینجلا، تریکا ویلسون-رید در نقش سابرینا و میلی بریدی در نقش پرنسس رانده‌شده‌ای به نام رنفری.

تعداد زیادی کامیک، بازی‌های مختلف و چند اقتباس لهستانی از Witcher وجود دارد اما بدون شک، عرضه بازی‌های این مجموعه توسط کمپانی CD Projekt Red (سی‌دی پراجکت رد) بهترین معرفی شخصیت‌های خلق شده توسط ساپکوفسکی (نویسنده لهستانی)، به دنیا بود. شورانر سریال گفته که این سریال اقتباسی از دنیای ویچر خواهد بود نه بازی ویدیویی. او می‌خواهد سبک بصری ویژه خود از این دنیا را ارائه کند و به نظر می‌رسد که برنامه‌هایی برای این کار دارد.

سریال Witcher توسط لورن اشمیت هیسریچ ساخته می‌شود یعنی همان فردی که در تولید سریال Daredevil (دردویل) و Defenders (مدافعان) با نتفلیکس همکاری کرده است. خالق کتاب‌های ویچر یعنی آندره ساپکوفسکی نیز در خلق سریال به نتفلیکس کمک می‌کند. این مجموعه احتمالاً در سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد و باید منتظر اعلام تاریخ پخش رسمی از سوی نتفلیکس باشیم.

بازیگران سریال Witcher
به ترتیب از سمت چپ ردیف بالا: هنری کویل، فریا آلن، آنیا چالوترا، بیورن هارالدسون، تریکا ویلسون رید از سمت چپ ردیف پایین: میانا بورینگ، میمی دوینی، میلی بریدی، آدام لوی، جودی می
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar