جیمز گان نویسنده فیلم Suicide Squad 2 می‌شود

0

جیمز گان پس از آن همه جنجالی که بعد از اخراجش توسط مارول و دیزنی به پا شد، به دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی بازمی‌گردد. طبق جدیدترین اخبار، کمپانی برادران وارنر تایید کرده که جیمز گان، به عنوان نویسنده یکی از فیلم‌های DC یعنی قسمت دوم Suicide Squad (جوخه انتحاری) فعالیت خواهد کرد. می‌دانیم که گان برای نویسندگی فیلم با کمپانی به توافق رسیده اما معلوم نیست که این پروژه را کارگردانی خواهد کرد یا نه. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

طبق این خبر که از سوی وبسایت io9 منتشر شده، جیمز گان پس از اخراج شدن توسط دیزنی به دنیای DC می‌آید. بر اساس گزارش، این احتمال وجود دارد که گان کارگردانی فیلم را هم بر عهده بگیرد زیرا Suicide Squad 2 کارگردان مشخصی ندارد و به نظر می‌رسد گوین اوکانر که گزینه اصلی برادران وارنر برای کارگردانی بود، روی پروژه جدیدی تمرکز خواهد داشت.

قیلم Suicide Squad 2

جیمز گان قرار بود که قسمت سوم فیلم Guardians of Galaxy (نگهبانان کهکشان) را نیز کارگردانی کند اما انتشار توییت‌هایی نامناسب که الفاظ بسیار زشتی در آن‌ها وجود داشت؛ باعث اخراج سریع او از دنیای مارول شد. پس از این اتفاق، بازیگران نگهبانان کهکشان از کارگردان خود حمایت کردند اما دیو باتیستا واکنش شدیدتری به این موضوع نشان داد و گفت که در صورت عدم استفاده مارول از فیلمنامه گان، نقش درکس را ترک خواهد کرد. باتیستا پس از انتشار خبر حضور جیمز گان در DC اعلام کرد که برای حضور در Suicide Squad 2 آماده است. به نظر می‌رسد که تولید Guardians of Galaxy 3 فعلا متوقف شده و مارول به دنبال کارگردانی جدید برای هدایت این فیلم می‌گردد.

البته باید اشاره کنیم توییت‌های جیمز گان مربوط به نزدیک ده سال قبل هستند و او  رسماً بخاطر این موضوع عذرخواهی کرده است. فیلم Suicide Squad در سال 2016 و به کارگردانی دیوید آیر اکران شد. منتقدان خیلی از این فیلم استقبال نکردند اما تماشاگران، عاشق برخی از شخصیت‌های آن شدند. این فیلم توانست حدود 746 میلیون دلار را در باکس آفیس به دست آورد که موفقیت خوبی به شمار می‌رود. البته دیوید آیر هم از انتخاب جیمز گان به عنوان نویسنده حمایت کرده و آن را تصمیمی هوشمندانه دانسته است. در اخبار دیگر، مارگو رابی (در نقش هارلی کویین) به همراه چند شخصیت زن دیگر از جمله هانترس و قناری سیاه، در فیلم Birds of Prey حضور خواهد داشت. تاریخ اکران این فیلم مدتی قبل اعلام شده بود.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar