کاتلین کندی تا 3 سال دیگر رئیس لوکاس فیلم خواهد بود

0

کاتلین کندی که به عنوان رئیس لوکاس فیلم (از متعلقات دیزنی) شناخته می‌شود تا 3 سال دیگر، در سمت خود باقی می‌ماند. طبق گزارش وبسایت هالیوود ریپورتر، کندی قراردادی را بری ادامه همکاری تا سال 2021 امضا کرده است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

کاتلین کندی در سال 2012 به لوکاس فیلم پیوست و به همراه جرج لوکاس، ریاست استودیو را بر عهده داشت. چند ماه بعد، جرج لوکاس حق مالکیت لوکاس فیلم را به کمپانی دیزنی فروخت و بدین ترتیب، کاتلین کندی به تنها رئیس این استودیو تبدیل شد. دیزنی با 4 میلیارد دلار، لوکاس فیلم را تصاحب کرد که رقم بسیار عظیمی بود اما در نهایت پس از اکران چهار فیلم مجموعه Star Wars – جنگ ستارگان، مبلغ 4.5 میلیون دلار فروش به دست آمد و در آینده نیز فیلم‌های جدیدی اکران می‌شوند. بنابراین دیزنی توانسته سود زیادی را از این طریق کسب کند.

عملکرد کندی موفقیت‌آمیز بوده اما با انتقاداتی هم مواجه شده‌ است. فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) رقم ناامیدکننده 392 میلیون دلار فروخت که یک شکست برای مجموعه محسوب می‌شود. Solo در زمان تولید با مشکلات زیادی رو‌به‌رو شد و کارگردانان آن اخراج شدند. در نهایت ران هاوارد هدایت پروژه را به دست گرفت اما او نیز نتوانست فیلم Solo را نجات دهد. باب ایگر، رئیس کمپانی دیزنی گفته بود که تولید فیلم‌های جنگ ستارگان احتمالاً «خیلی سریع و بیش از حد» بوده است. البته به نظر می‌رسد که باب ایگر هنوز به عملکرد کاتلین کندی اعتماد دارد و تمایل دارد با او همکاری کند.

کاتلین کندی در حال حاضر بر روی اپیزود نهم Star Wars کار می‌کند که لیست بازیگران فیلم نیز منتشر شده است. این اثر در ماه دسامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. پروژه‌های دیگری هم در دست توسعه قرار دارند و حتی قرار است که سازندگان Game of Thrones (بازی تاج و تخت) یعنی دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، فیلم جدیدی را برای مجموعه تولید کنند. همچنین رایان جانسون (کارگردان اپیزود هشتم یا Star Wars: the Last Jedi) یک سه‌گانه جدید را خواهد ساخت. جان فاورو هم یک پروژه کوچک‌‌تر از جنگ ستارگان را به دنیای تلویزیون می‌آورد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar