تریلر جدید فیلم Aquaman – آکوامن را تماشا کنید

تریلر جدید فیلم Aquaman – آکوامن با زمان بیش از 5 دقیقه منتشر شد. این فیلم، جدیدترین همکاری کمپانی برادران وارنر و DC است که جیمز وان کارگردانی آن را بر عهده دارد. می‌توانید این تریلر را در ادامه همین مطلب یا در کانال آپارات آی پیرامید تماشا کنید.

in post ad

این تریلر (یا به قول کمپانی وارنر، ویدیوی طولانی) با صحبت‌های آرتور کری (با بازی جیسون موموآ) آغاز می‌شود. مانند تریلر قبل، او می‌گوید که محصول عشق یک ملکه آتلانتیسی و یک نگهبان فانوس دریایی است. در این ویدیو صحنه‌های مختلفی نمایش داده شدند اما بخش طولانی آن مربوط به سفر آرتور و مرا (با بازی امبر هرد) به مکانی متروکه در صحرا است که به نظر می‌رسد قبلاً بخشی از آتلانتیس بوده است. در این مکان، یک پادشاه قدرتمند آتلانتیسی درباره ترایندت سخنرانی می‌کند و می‌گوید که قدرت آتلانتیس در آن نهفته است.

 

همچنین صحنه‌های اکشن جذاب و پرهیجانی در تریلر وجود دارد که مربوط به مبارزه و تعقیب و گریز آرتور و مرا، با یکی از شخصیت‌های منفی به نام Black Manta (بلک مانتا) است. البته تریلر به شوخ‌طبغی شخصیت‌ها نیز اشاراتی دارد. در واقع به نظر می‌رسد با فیلمی مواجه هستیم که سعی کرده تعادلی را میان اکشن، سرگرمی و شوخ‌طبعی ایجاد کند. تعدادی از روسای کمپانی وارنر این فیلم را فوق‌العاده توصیف کرده بودند. پیتر سافران، تهیه‌کننده فیلم Aquaman در مصاحبه‌ای گفته بود:

فیلم اکشن فوق‌العاده‌ای که شما انتظار دارید را ارائه می‌دهد و دارای طنز و شوخ‌طبعی خوبی است و در بسیاری از قسمت‌‌ها، عملکرد مناسبی دارد. این فیلم یک چشم‌انداز منحصربه‌فرد از جیمز، کارگردان فیلم است. من فکر می‌کنم این فیلم یک گام فوق‌العاده در DC Universe به شمار می‌رود که آن را در مسیر درستی قرار داده است.

فیلم آکوامن

بازیگران فیلم Aquaman عبارتند از: جیسون موموآ، امبر هرد، پاتریک ویلسون، ویلم دفو، یحیی عبدالمتین دوم، تمورا موریسون، دولف لاندگرن و نیکول کیدمن. اولین تریلر این فیلم در جریان کامیک کان 2018 منتشر شده بود.

در خلاصه رسمی داستان فیلم آکوامن نوشته شده:

ماجراجویی اکشن‌محور جدیدی از سوی کمپانی برادران وارنر و به کارگردانی جیمز وان، منتشر می‌شود که به دنیای عظیم و نفس‌گیر زیرآب که دارای 7 قلمرو است، می‌پردازد. آکوامن که جیسون موموآ نقش وی را ایفا می‌کند، داستان اوریجین آرتوری کری است که یک نیمه آتلانتیسی و نیمه انسان محسوب می‌شود. او وارد بزرگ‌ترین ماجراجویی زندگی‌اش می‌شود که نه‌تنها او را مجبور می‌کند با خود واقعی‌اش مواجه شود بلکه باعث کشف این موضوع می‌شود که آیا او می‌تواند یک پادشاه باشد یا خیر.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar