اتمام کار کریس ایوانز در Avengers 4 و خداحافظی از مارول

انگار همین چند وقت پیش بود که کریس ایوانز در فیلم Captain America: First Avenger (کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو) نقش کاپیتان آمریکا را بازی کرد و توانست دل طرفداران مارول را به دست بیاورد. از آن روزها حدود ۸ سال می‌گذرد و اکنون کار ایوانز در فیلم Avengers 4 به پایان رسیده است. به همین دلیل، این بازیگر با انتشار پیامی احساسی از مارول و طرفدارانش تشکر کرد. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محبوبیت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا، در طول سال‌ها حضور او در فیلم‌های کمپانی مارول به دست آمد و اکنون به نظر می‌رسد که او برای خداحافظی آماده است. مارول اخیراً مشغول فیلمبرداری دوباره صحنه‌هایی از فیلم Avengers 4 بود (هنوز نام رسمی آن اعلام نشده) تا سازندگان بتوانند نسخه نهایی فیلم را تولید کنند. کریس ایوانز هم در توییتر خود اعلام کرد که فیلمبرداری او به پایان رسیده است:

رسماً کار من در Avengers 4 به پایان رسید. حداقل روزی بسیار احساسی برایم بود. ایفای این نقش در طول ۸ سال گذشته باعث افتخار من است. به همه افراد جلوی دوربین، عوامل پشت دوربین و مخاطبان می‌گویم که برای این خاطرات از شما متشکرم! تا ابد سپاس‌گذار هستم.

انتقام جویان مارول

از زمان فیلمبرداری Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) شایعه شده بود که فیلم Avengers 4 پایان ماجراجویی برای هر ۶ انتقام‌جوی اصلی (آیرون‌من، کاپیتان آمریکا، هالک، بلک ویدو، هاکای و ثور) خواهد بود. همان‌طور که اطلاع دارید این شخصیت‌ها از اتفاقات فیلم «جنگ ابدیت» جان سالم به در بردند اما این احتمال وجود دارد که در Avengers 4 شاهد پایان کار آن‌ها در دنیای سینمایی مارول باشیم.

کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا، حضور پررنگی در Avengers: Infinity War نداشت اما در فیلم بعدی انتقام‌جویان، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های اصلی خواهد بود. تاکنون نام رسمی قسمت چهارم Avengers اعلام نشده است. تئوری‌های زیادی درباره فیلم بعدی مطرح شده که یکی از آن‌ها نحوه آشنایی تانوس و تونی استارک را توضیح می‌دهد. طبق شایعات، شاهد بازسازی برخی صحنه‌های اولین فیلم انتقام‌جویان خواهیم بود و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید تئوری را به طور کامل مطالعه کنید.

فیلم اول انتقام‌جویان با نام The Avengers در سال ۲۰۱۲ و به کارگردانی جاس ویدون اکران شد و ۱ میلیارد و ۵۰۹ میلیون دلار فروش داشت. فیلم دوم یعنی The Avengers: Age of Ultron (انتقام‌جویان: عصر اولتران) حدود ۱۰۰ میلیون دلار کمتر از فیلم نخست فروخت اما فروش فیلم Avengers Infinity War از هر دوی آن‌ها سبقت گرفت و از مرز ۲ میلیارد دلار گذشت.

فیلم Avengers 4 به کارگردانی جو و آنتونی روسو در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (برابر با ۱۳ اردیبهشت ۹۸) اکران خواهد شد.

امتیازدهی: 3.5/5. (2 رای)
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
CBR
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن