زک اسنایدر تایید کرد: قرار بود بتمن در لیگ عدالت ۲ بمیرد

زک اسنایدر که کارگردانی فیلم‌های Man of Steel (مرد پولادین)، Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) و Justice League (لیگ عدالت) را بر عهده داشته، تایید کرد که قرار بود لیگ عدالت ۲ را با مرگ بتمن بسازد! در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

کاربری به نام رامش دی سیلوا، عکسی از سوپرمن در حالی که بدن بی‌جان بتمن را در دستانش قرار داده منتشر کرد. این تصویر در توییتر و Vero (یک شبکه اجتماعی که اسنایدر در آن فعالیت دارد) منتشر شد که بسیار به داستان Final Crisis (بحران نهایی) نوشته گرنت موریسون شباهت دارد. او در کپشن عکس نوشت «این چیزی است که ممکن بود در انتهای ۵ فیلم ببینیم….» زک اسنایدر هم در پاسخ به این موضوع نوشت «بله، البته».

زک اسنایدر

زک اسنایدر از زمان آغاز کار دنیای سینمایی DC با انتقادات فراوانی مواجه شد. این انتقادات پس از اکران Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) به بیشترین حد خود رسید و در نهایت این کارگردان رسماً از ادامه فعالیت در فیلم Justice League (لیگ عدالت) کناره‌گیری کرد. در حالیکه دلیل این موضوع مرگ دختر اسنایدر عنوان شده، اخباری مبنی بر اخراج او توسط کمپانی برادران وارنر منتشر شد. مدتی قبل هم طرفداران او، خواستار عرضه نسخه ویژه اسنایدر از فیلم لیگ عدالت شدند و حتی شایعاتی با عنوان تولید نسخه ویژه فیلم لیگ عدالت به گوش می‌رسید.

به هر حال اسنایدر قصد داشت یک مجموعه داستانی را در ۵ فیلم روایت کند اما در این کار موفق نبود. گفته می‌شود که پس از جایگزینی جاس ویدون با اسنایدر؛ تغییرات عمده‌ای در داستان فیلم به وجود آمده و حتی اشاره به دارکساید، حذف شده است. اسنایدر می‌خواست Justice League را در دو قسمت جداگانه بسازد. قسمت اول در سال ۲۰۱۷ و قسمت دوم برای سال ۲۰۱۹ در نظر گرفته شده بود.

اکنون با توجه به گفته اسنایدر، می‌دانیم که قرار بوده بتمن (با بازی بن افلک) در فیلم لیگ عدالت ۲ بمیرد. بازگشت بن افلک در نقش بتمن هنوز به طور رسمی تایید نشده است اما به نظر می‌رسد فیلم جدید بتمن به کارگردانی مت ریوز، به دنبال بازیگری دیگر برای ایفای این نقش باشد.

تاریخ اکران فیلم‌های دی‌سی:

  • فیلم Aquaman (آکوامن) در تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با ۳۰ آذر ۹۷)
  • فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ  ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
  • فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
  • فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ آبان ۹۸)
امتیازدهی: 5.0/5. (2 رای)
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
CBR
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن