تاریخ پخش فیلم Dark Phoenix عقب افتاد

0

دو روز بیشتر از زمان انتشار نخستین تریلر فیلم Dark Phoenix – ققنوس سیاه نگذشته که کمپانی فاکس قرن بیستم در اقدامی عجیب تاریخ اکران فیلم را چند ماه به تعویق انداخت. همان طور که در تریلر و پوستر فیلم مشاهده کردیم، تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۵ بهمن ۹۷) مصادف با روز ولنتاین برای اکران در نظر گرفته شده بود اما اگر مشتاق تماشای این اثر بودید، باید چند ماه بیشتر صبر کنید! برای اطلاع یافتن از تاریخ پخش فیلم Dark Phoenix و چند اثر دیگر کمپانی فاکس همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

طبق گزارش وبسایت ددلاین، تاریخ پخش فیلم Dark Phoenix – ققنوس سیاه، ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ خرداد ۹۸) خواهد بود. تغییر تاریخ اکران، آن هم دو روز پس از انتشار تریلر موضوع عجیبی است اما بر اساس گزارش ددلاین، این مورد می‌تواند به فروش بهتر فیلم در فصل تابستان ربط داشته باشد. همچنین به نظر می‌رسد استقبال از تریلر فیلم در چین خوب بوده و تا کنون بیش از ۴۴ میلیون مشاهده داشته است. اکنون فیلم ققنوس سیاه باید با The Secret Life of Pets 2 (زندگی مخفیانه حیوانات خانگی ۲) رقابت کند.

فیلم Dark Phoenix

در کنار اینخبر، متوجه شدیم که تاریخ فیلم Gambit (گمبیت) هم یک بار دیگر عقب افتاده و در سال ۲۰۲۰ خواهد بود. البته مشخص نیست که آیا کمپانی فاکس واقعاً قصد دارد این فیلم را تولید کند یا خیر. باید برای خبرهای بیشتر در این رابطه، منتظر ماند.

همچنین فیلم Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) به جای ققنوس سیاه در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ۹۷) اکران می‌شود. البته این کمپانی هنوز تغییری در تاریخ پخش فیلم New Mutants (جهش‌یافته‌های جدید) اعمال نکرده و قرار است این اثر ترسناک در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۹۸) در سینماها اکران شود.

سیمون کینبرگ نویسندگی و کارگردانی فیلم Dark Phoenix – ققنوس سیاه را که اقتباسی از داستان معروف Dark Phoenix Saga است، بر عهده دارد. جیمز مک‌آووی، مایکل فاسبندر، جنیفر لارنس، نیکلاس هولت، سوفی ترنر، تای شریدان، کدی اسمیت-مک‌فی و جسیکا چستین در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar