نسخه PG-13 فیلم ددپول 2 اکران می‎شود!

0

کمپانی فاکس قرن بیستم لیست اکران تعدادی از فیلم‌هایش را بروز رسانی کرد و تاریخ اکران Dark Phoenix – ققنوس سیاه را چند ماهی عقب انداخت. فیلم ددپول 2 هم قرار است دوباره در سینماها اکران شود ولی این بار با درجه سنی PG-13 که برای کودکان و نوجوانان مناسب است! فیلم ددپول 2 همانند فیلم اول، با درجه سنی R (بزرگسال) اکران شده بود. کمپانی فاکس مدتی بعد، یک نسخه طولانی و خشن‌تر از فیلم را منتشر کرد. اکنون با توجه به گزارش ددلاین، نسخه جدید ددپول 2 اکران خواهد شد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

رایان رینولدر بازیگر نقش ددپول، با انتشار پستی در اینستاگرامش این موضوع را تایید کرد. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، احتمالاً شاهد بخش‌های متفاوتی در این فیلم هستیم که مخصوص نسخه PG-13 تولید شده است. ددپول در تصویر در حال قصه گفتن برای فرد سویج است!

View this post on Instagram

Merry Christmas, Fred. ⚔️

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on


هنوز مشخص نیست که آیا این فقط یک تصویر تبلیغاتی یا نسخه جدید فیلم، دارای صحنه‌های متفاوت خواهد بود. در صورت مطلع شدن از این موضوع، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

نسخه PG-13 فیلم ددپول 2 در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (مصادف با ۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.  فیلم Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) به جای ققنوس سیاه در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ۹۷) اکران می‌شود. همچنین فیلم Dark Phoenix – ققنوس سیاه، در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ خرداد ۹۸) روانه سینما خواهد شد. فیلم Gambit (گمبیت) هم متعلق به این کمپانی است و سال‌هاست اخباری درباره تولید آن به گوش می‌رسد اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است. کمپانی فاکس بار دیگر تاریخ اکران Gambit را تغییر داده و سال ۲۰۲۰ را در نظر گرفته است.

فیلم ددپول 2 توسط دیوید لیچ کارگردانی شد و توانست فروش خوب ۷۳۴ میلیون دلاری برسد. فیلم بعدی لیچ، Hobbs and Shaw (هابز و شاو) نام دارد که اسپین‌آف مجموعه سریع و خشن محسوب می‌شود.

 

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar