اولین تریلر و پوستر فیلم Dark Phoenix – ققنوس سیاه

کمپانی فاکس قرن بیستم اولین تریلر و پوستر جدیدی از فیلم Dark Phoenix – ققنوس سیاه را منتشر کرد. این فیلم که در ادامه X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آپوکالیپس) ساخته شده، بر روی شخصیت جین گری (ملقب به ققنوس سیاه) تمرکز می‌کند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم را تماشا کنید یا به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید. در ادامه برای مشاهده پوستر و اطلاعات بیشتر، همرا آی پیرامید باشید.

in post ad

 

کمپانی فاکس خلاصه رسمی فیلم را هم در اختیار طرفداران قرار داده است. همان طور که انتظار می‌رفت این فیلم با الهام گرفتن از سری داستان‌های The Dark Phoenix Saga در دنیای کامیک تولید شده است:

گروه مردان ایکس در فیلم Dark Phoenix با بزرگ‌ترین و قوی‌ترین دشمن خود مواجه می‌شوند که این بار فردی از خودشان یعنی جین گیری است. پس از یک ماموریت نجات در فضا، جین مورد اصابت یک نیروی رمزآلود کیهانی قرار می‌گیرد. وقتی که جین به خانه بازمی‌گردد متوجه می‌شود که قدرت‌هایش بی‌نهایت افزایش یافته و او را بی‌ثبات کرده است. او از درون درگیر این موضوع می‌شود و در نهایت نیرویی عظیم را که از کنترل وی خارج شده، رها می‌سازد. جین کنترلی بر روی کارهایش ندارد و به کسانی که بیشتر از همه دوستشان دارد آسیب می‌رساند. اکنون خانواده مردان ایکس در آستانه فروپاشی قرار گرفته اما آن‌ها باید به دنبال راهی برای اتحاد باشند، نه فقط برای نجات روح جین بلکه برای نجات سیاره زمین و شکست دادن بیگانگانی که قصد دارند از این نیرو به عنوان سلاحی برای فرمانروایی بر کهکشان استفاده کنند.

سیمون کینبرگ نویسندگی و کارگردانی فیلم Dark Phoenix – ققنوس سیاه را بر عهده دارد. بازیگران عبارتند از: جیمز مک‌آووی، مایکل فاسبندر، جنیفر لارنس، نیکلاس هولت، سوفی ترنر، تای شریدان، کدی اسمیت-مک‌فی و جسیکا چستین که ایفای نقش منفی را بر عهده دارد.

تاریخ اکران جدید ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ خرداد ۹۸) برای این فیلم در نظر گرفته شده است. در انتها می‌توانید پوستر منتشر شده از فیلم ققنوس سیاه را مشاهده کنید. نکته قابل توجه، عدم وجود عبارت X-Men در نام رسمی فیلم است که در آثار قبلی کمپانی فاکس، سابقه نداشته:

پوستر فیلم Dark Phoenix

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar