تاریخ اکران فیلم Birds of Prey مشخص شد

آینده دنیای سینمایی DC چندان مشخص نیست و هر روز شاهد انتشار اخبار و شایعات جدیدی درباره آن هستیم، اما به نظر می‌رسد این موضوع تاثیری بر روی توسعه فیلم‌های جدید نگذاشته است. فیلم مستقل جوکر با حضور واکین فینیکس در نقش این شخصیت، در حال انجام فیلمبرداری است و در جدیدترین اخبار سینما، تاریخ اکران فیلم Birds of Prey اعلام شده است و در سال 2020 خواهد بود. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

در فیلم Birds of Prey که بر روی گروهی از شخصیت‌های زن در دنیای دی‌سی تمرکز دارد، شاهد حضور هارلی کویین، قناری سیاه، هانترس و رنه مونتویا هستیم. مارگو رابی در نقش هارلی کویین به ایفای نقش می‌پردازد. قبل از این، شخصیت هارلی کویین را در فیلم Suicide Squad دیده بودیم. از جمله این بازیگرانِ فیلم «پرندگان شکاری» می‌توان به مری الیزبت وینستد، جرنی اسمالت، کریس مسینا و ایوان مک‌گرگور در نقش شخصیت منفی Black Mask اشاره کرد.

جوکر و هارلی کویین

پس از حضور مارگو رابی در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری) در سال 2016 و استقبال از نقش‌آفرینی او، کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت فیلمی با حضور هارلی کویین و دیگر شخصیت‌های مونث دی‌سی تولید کند. در سپتامبر 2016 نویسنده فیلم Bumblebee (بامبلبی) یعنی کریستینا هادسون برای نوشتن فیلمنامه استخدام شد. چند ماه قبل نیز کتی یان کارگردانی پروژه را به دست گرفت و انتظار می‌رود که تولید فیلم از اوایل سال 2019 آغاز شود. مارگو رابی در مصاحبه‌ای فیلم Birds of Prey را یک اثر دسته‌جمعی دخترانه با درجه R-rated (بزرگسالانه) نامید. فیلم Suicide Squad 2 نیز در دست توسعه قرار دارد و جیمز گان کارگردانی ان را برعهده گرفته است.

با توجه به گزارش ورایتی، فیلم Birds of Prey در تاریخ 7 فوریه 2020 (مصادف با 18 بهمن 98) اکران می‌شود. لازم است اشاره کنیم که سرنوشت دنیای سینمایی دی‌سی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. چندی پیش خبری درباره قطع همکاری هنری کویل در نقش سوپرمن منتشر شد. از طرفی بن افلک تایید رسماً از نقش بتمن انصراف داده و اکنون باید منتظر استخدام بازیگر جدیدی برای این نقش باشیم. فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز مراحل نهایی تهیه فیلمنامه را طی می‌کند.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar