تاریخ اکران فیلم Birds of Prey مشخص شد

0

آینده دنیای سینمایی DC چندان مشخص نیست و هر روز شاهد انتشار اخبار و شایعات جدیدی درباره آن هستیم، اما به نظر می‌رسد این موضوع تاثیری بر روی توسعه فیلم‌های جدید نگذاشته است. فیلم مستقل جوکر با حضور واکین فینیکس در نقش این شخصیت، در حال انجام فیلمبرداری است و در جدیدترین اخبار سینما، تاریخ اکران فیلم Birds of Prey اعلام شده است و در سال ۲۰۲۰ خواهد بود. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

در فیلم Birds of Prey که بر روی گروهی از شخصیت‌های زن در دنیای دی‌سی تمرکز دارد، شاهد حضور هارلی کویین، قناری سیاه، هانترس و رنه مونتویا هستیم. مارگو رابی تنها بازیگری است که تاکنون حضورش در این فیلم تایید شده است. طبق گزارشی که چند روز قبل منتشر شده بود؛ چندین بازیگر برای ایفای نقش شخصیت‌های جدید در نظر گرفته شده‌اند. از جمله این بازیگران می‌توان به مری الیزبت وینستد (بازیگر ۱۰ Cloverfield Lane)، گوگو امباتا-را (Beauty and the Beast)، جرنی اسمالت (Underground)، مارگارت کوالی (Death Note) و کریستین میلیوتی (Black Mirror) اشاره کرد.

جوکر و هارلی کویین

پس از حضور مارگو رابی در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری) در سال ۲۰۱۶ و استقبال از نقش‌آفرینی او (شخصیت هارلی کویین)، کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت فیلمی با حضور هارلی کویین و دیگر شخصیت‌های مونث دی‌سی تولید کند. در سپتامبر ۲۰۱۶ نویسنده فیلم Bumblebee (بامبلبی) یعنی کریستینا هادسون برای نوشتن فیلمنامه استخدام شد. چند ماه قبل نیز کتی یان کارگردانی پروژه را به دست گرفت و انتظار می‌رود که تولید فیلم از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود. مارگو رابی در مصاحبه‌ای فیلم Birds of Prey را یک اثر دسته‌جمعی دخترانه با درجه R-rated (بزرگسالانه) نامید. فیلم Suicide Squad 2 نیز در دست توسعه قرار دارد اما تاریخ اکرانی برای آن تعیین نشده است.

با توجه به گزارش ورایتی، فیلم Birds of Prey در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۸ بهمن ۹۸) اکران می‌شود. لازم است اشاره کنیم که سرنوشت دنیای سینمایی دی‌سی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. چندی پیش خبری درباره قطع همکاری هنری کویل در نقش سوپرمن منتشر شد. از طرفی بن افلک تایید نکرده که در نقش بتمن حضور خواهد داشت یا خیر. فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز مراحل نهایی تهیه فیلمنامه را طی می‌کند.

0