جرج مارتین: می‌توانستیم Game of Thrones را تا ۱۳ فصل ادامه دهیم!

0

در حاشیه مراسم امی ۲۰۱۸ (لیست برندگان را اینجا مشاهده کنید)، جرج آر. آر. مارتین گفت که علاقه دارد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) با فصل‌های بیشتری، ادامه یابد. او گفت که رمان‌های اصلی، محتوای کافی برای تولید فصل‌های بیشتر را دارند. مارتین در صحبت با خبرنگار ورایتی اظهار کرد:

خرید قالب اورجینال - وبسایت حرفه‌ای بسازید

می‌توانستیم سریال را تا فصل ۱۱، ۱۲ یا ۱۳ ادامه دهیم. اما فکر کنم سازندگان (دیوید بنیاف و دی.بی وایس) می‌خواهند به زندگی خود برسند. اگر رمان‌های من را خوانده باشید؛ می‌دانید که محتوای کافی برای فصل‌های بیشتر در آن وجود دارد.

 

مارتین همچنین گفت که وایس و بنیاف قصد داشتند سریال را با ساخت ۷ فصل به پایان برسانند اما پافشاری او و دیگر عوامل سریال، باعث شد که فصل هشتم با ۶ قسمت ساخته شود تا پایانی بر حماسه «بازی تاج و تخت» باشد. جرج آر. آر. مارتین افزود که کار با شخصیت‌های سریال Game of Thrones به پایان رسیده و اکنون تمرکز بر روی تولید پیش‌درآمدهای این مجموعه است. پس از موفقیت بی‌نظیر این سریال، بنیاف و وایس تبدیل افراد پرکاری شده‌اند. کمپانی دیزنی اعلام کرد که این دو نفر، تهیه‌کنندگی یک مجموعه جدید Star Wars را بر عهده خواهند داشت. البته تاکنون اطلاعات خاصی درباره این پروژه منتشر نشده است.

می‌دانیم که فصل هشتم بازی تاج و تخت تنها در ۶ اپیزود پخش خواهد شد. برنامه‌ریزی شبکه بر این است که فصل نهایی، باشکوه باشد بنابراین آن‌ها سعی می‌کنند اطلاعات چندانی را تا فرارسیدن زمان مناسب، فاش نکنند. با توجه به کاهش تعداد اپیزودها، احتمالاً هر یک از آن‌ها مدت زمانی طولانی‌تر از یک ساعت دارند. علاوه بر این، اعلام شد که چند کارگردان محبوب این مجموعه از جمله کارگردان اپیزود The Rains of Castamere (باران‌های کستمیر) یعنی دیوید ناتر بازمی‌گردند. دیوید بنیاف و دی. بی. وایس هم قسمت نهایی سریال را کارگردانی می‌کنند.

شبکه HBO اعلام کرده که فصل هشتم Game of Thrones در نیمه اول سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود

بخش دیدگاه‌ها

avatar