اولین تصاویر رسمی واکین فینیکس در فیلم جوکر

0

تاد فیلیپس کارگردان فیلم Joker – جوکر با انتشار پست جدیدی در اینستاگرام شخصی‌اش، چهره شخصیت واکین فینیکس در این فیلم و نام او را به نمایش گذاشت. همچنین تصاویری از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است. همان‌طور که شایعه شده بود، فیلمبرداری در شهر نیویورک جریان دارد و شخصیت اصلی داستان را قبل از تبدیل شدن به جوکر نشان می‌دهد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

مدتی قبل، اخباری درباره پیوستن الک بالدوین در نقش توماس وین به این فیلم منتشر شد. بالدوین این موضوع را به سرعت رد کرد و گفت که در فیلم اختصاصی جوکر حضور ندارد. اکنون اولین تصاویر از واکین فینیکس در این فیلم منتشر شده و می‌دانیم که نام شخصیت او «آرتور فلک» است.

واکین فینیکس جوکر

تصاویر پشت صحنه (منتشر شده توسط وبسایت جاست جرد) نیز اشاراتی به کامیک‌ها دارد و آرتور فلک را در حال صحبت با یک دلقک نشان می‌دهد. همچنین مشخص است که داستان در دهه 80 گاتهام جریان دارد:

تاریخ اکران فیلم جوکر با بازی واکین فینیکس در نقش دلقک شاهزاده جرم و جنایت، در ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۱۳۹۸) خواهد بود. بازیگران دیگر فیلم عبارتند از رابرت دنیرو، ززی بیتز، مارک مارون و فرانسیس کانروی. تاد فیلیپس کارگردانی این اثر را بر عهده دارد و به همراه اسکات سیلور فیلمنامه را نوشته است. همچنین بر اساس گزارشات جدید، مارتین اسکورسیزی که قرار بود تهیه‌کنندگی اثر را بر عهده داشته باشد، از این کار کناره‌گیری کرده است.

این فیلم بخش جدیدی از همکاری DC و برادران وانر است. یعنی در دسته فیلم‌هایی است که جدا از دنیایی سینمایی کنونی این کمپانی تولید شده و تحت عنوان DC Dark شناخته می‌شوند. بودجه فیلم جوکر حدود 55 میلیون دلار تخمین زده شده و نگاهی متفاوت به شکل‌گیری این شخصیت محبوب خواهد داشت. به نظر می‌رسد که برادران وارنر قصد دارد یک فیلم جوکر دیگر هم تولید کند، که البته جرد لتو در این فیلم مستقل، به ایفای نقش خواهد پرداخت.

 

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar