آرون پال به فصل سوم Westworld اضافه شد

سریال محبوب Westworld – وست ورلد برای فصل سوم تمدید شده است و طبق جدیدترین اخبار، قرار است شاهد حضور آرون پال بازیگر سریال Breaking Bad در این سریال باشیم. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

طبق گزارش ورایتی، آرون پال برای حضور در فصل سوم Westworld در نقشی نامشخص، استخدام شده است. نمی‌دانیم او چه نقشی را ایفا خواهد کرد اما می‌توان حدس زد که به عنوان یک بازیگر دائمی به سریال اضافه شده است و نقش مهمی در آن خواهد داشت. پال در توییتر به این خبر واکنش نشان داد و گفت:

دولورس، فکر کنم در رویا هستم. می‌تونی منو از این رویا بیدار کنی؟

 

سریال وست ورلد

فصل دوم پایان بحث‌برانگیزی داشت و با خروج دولورس (ایوان ریچل وود) و برنارد (جفری رایت) از پارک به پایان رسید. دولورس قصد دارد بشریت را از بین ببرد اما نظر برنارد برخلاف اوست. بنابراین فرصت مناسبی برای معرفی شخصیت‌های جدید به وجود آمده است. تعدادی از مخاطبان، پیچیدگی بیش از حد فصل دوم را نقطه ضعف آن دانستند و آمار نشان می‌دهد که این فصل نسبت به فصل اول، تعداد بینندگان کمتری داشته است. از طرفی رئیس شبکه HBO یعنی کیسی بلویز، از پیچیده بودن داستان فصل دوم Westworld دفاع کرد و گفت که این سریال برای مخاطبان عادی نیست.

اکنون سوال اصلی طرفداران این است که آرون پال در نقش یک ربات ظاهر می‌شود یا انسان. شرکت دلوس پارک‌های دیگری به جز وست‌ورلد دارد، پس بخش‌های زیادی از این دنیا از دید ما پنهان است و در سریال به تصویر کشیده نشده است.

هنوز تاریخ دقیقی برای پخش فصل سوم سریال Westworld – وست‌ورلد اعلام نشده است اما با توجه به مصاحبه اد هریس (بازیگر نقش ویلیام) با هافینگتون پست، فیلمبرداری تا قبل از ماه ژوئن 2019 آغاز نخواهد شد. پس بهترین حدس ما برای پخش فصل سوم، ابتدای سال 2020 است.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar