شایعه: هنری کویل دیگر نقش سوپرمن را بازی نخواهد کرد

0

طبق گزارش جدید هالیوود ریپورتر، دوران حضور هنری کویل به عنوان سوپرمن در دنیای سینمایی DC به پایان رسیده است و دیگر کویل را در نقش این قهرمان بزرگ نخواهیم دید. در ادامه برای اطلاع از جزئیات خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر تا چند سال آینده، برنامه خاصی برای تولید فیلم جدید سوپرمن ندارد و به جای آن قرار است بر روی فیلم مستقل سوپرگرل تمرکز کند. یکی از منابع فعال در استودیو گفته است:

سوپرمن مثل جیمز باند است و پس از مدتی باید به دنبال بازیگر جدیدی برای ایفای نقش آن بود.

 

مذاکراتی برای حضور کوتاه هنری کویل در فیلم شزم! در حال انجام بود که در نهایت با شکست مواجه شد و هنری کویل هم به تازگی برای بازی در سریال Witcher (ویچر) قراداد بسته است. بنابراین ممکن است مشکلات زمانی نیز مطرح شوند زیرا کویل باید برای حضور در این سریال که در سال 2020 پخش خواهد شد، آماده باشد.

هنری کویل

قبل از این شایعات زیادی مبنی بر خروج بن افلک از دنیای دی‌سی و انصراف از حضور در نقش بتمن به گوش می‌رسید. فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز احتمالاً به دنبال یک بازیگر جوان برای ایفای نقش شوالیه تاریکی است. اکنون هنری کویل هم قصد دارد نقش سوپرمن را کنار بگذارد و ممکن است شاهد تغییرات گسترده‌ای در مجموعه فیلم‌های دی‌سی باشیم.

کویل برای نخستین بار در سال 2013 و فیلم Man of Steel (مرد پولادین به کارگردانی زک اسنایدر) در نقش سوپرمن ظاهر شد. او برای دومین بار در فیلم Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) حضور یافت. فیلمی که بحث‌های فروانی را به وجود آورد و چند سال پس از اکران، هنوز درباره آن صحبت می‌شود. آخرین حضور کویل به فیلم Justice League (لیگ عدالت) بازمی‌گردد که اصلاً با استقبال خوبی مواجه نشد. یکی از مشکلاتی که مخاطبان را ناراحت کرد، ریشوت‌های این فیلم و حذف سبیل هنری کویل به وسیله جلوه‌های ویژه بود.

در چند سال گذشته، شایعه تولید دنباله Man of Steel وجود داشت اما هیچ اتفاقی نیفتاد. کویل هم اعلام کرده بود که علاقه دارد دوباره در این نقش ظاهر شود اما فعلاً به نظر می‌رسد که مذاکرات به جایی نرسیده است.

آپدیت: کمپانی برادران وارنر بیانیه‌ای کوتاه را در رابطه با این خبر منتشر کرد که به شرح زیر است:

با اینکه هیچ تصمیمی درباره ساخت فیلم جدیدی از شخصیت سوپرمن گرفته نشده، ما همواره احترام زیادی برای هنری کویل قائل بوده‌ایم و رابطه بسیار خوبی با او داشته‌ایم که این موضوع، تغییری نمی‌کند.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar