۱۷ تئوری جالب طرفداران درباره فصل هشتم Game of Thrones

1

فصل هشتم Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در راه است. سریالی که از مجموعه کتاب‌های محبوب جرج آر. آر. مارتین اقتباس شده و توانسته به یکی از محبوب‌ترین‌های تاریخ تلویزیون تبدیل شود. فصل هشتم در ۶ قسمت از شبکه HBO پخش خواهد شد و هنوز هم تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده اما می‌دانیم که این زمان، نیمه اول سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

سریال بازی تاج و تخت به خاطر صحنه‌های غافلگیرکننده، نبردهای حماسی و بی‌رحمی شخصیت‌هایش شناخته می‌شود. حالا که قرار است این سریال پس از سال‌ها به پایان برسد، سازندگان تمام تلاش خود را برای ارائه یک پایان باشکوه به کار می‌گیرند. طرفداران هم بسیار منتظر هستند تا سرانجام کار را مشاهده کنند. قبل از پخش فصل آخر در  سال آینده، تعدادی از طرفداران تیزبین مجموعه، تئوری‌های مختلفی را مطرح کرده‌اند که ممکن است شاهد اتفاق افتادن برخی از آن‌ها در فصل هشتم Game of Thrones باشیم.

 

توجه: ۱۵ تئوری فصل هشتم Game of Thrones از گیمز رادار ترجمه شده است و ممکن است بخش‌هایی توسط ما تغییر کرده باشد. همچنین داستان فصل‌های قبلی در ادامه فاش می‌شوند، بنابراین مراقب باشید!

  • مقاله آپدیت شد (۲۹ بهمن ۹۷) – ۲ تئوری دیگر به لیست اضافه گردید

 

۱ – جان و دنریس، برادر و خواهر ناتنی هستند

جان و دنریس

در فصل هفتم سریال مشخص شد که جان، برادرزاده و دنریس عمه‌ی جان است. آن‌ها از این رابطه خونی بی‌خبر هستند اما نشانه‌هایی وجود دارد که می‌گوید رابطه این دو بسیار نزدیک‌تر است. یک نشانه تردیدبرانگیز به خاطرات نادرست دنریس از درختان لیمو در براووس مربوط می‌شود. این در حالی است که درختان لیمو فقط در سرزمین دورن (محل تولد جان) رشد می‌کنند.

بر اساس این تئوری؛ دنریس خواهر واقعی ریگار تارگرین نیست بلکه یکی از فرزندان او و همسر اولش الیا مارتل است. ایده اصلی تئوری این است که پس از مرگ ریگار و پیروزی قیام رابرت براتیون، دنی به صورت مخفیانه به دورن منتقل شده است. سپس او را به عنوان خواهر ریگار معرفی کردند تا هویت واقعی‌اش محفوظ بماند (مانند کاری که ند استارک برای جان کرد تا جانش را نجات دهد). بنابراین ممکن است پدر جان و دنریس همان ریگار تارگرین باشد. جان از ازدواج دوم ریگار با لیانا استارک متولد شد و دنریس از ازدواج اول ریگار با الیا مارتل.

ند استارک در فصل اول سعی کرد رابرت را از به قتل رساندن دنریس منصرف کند. آیا او واقعیت را درباره رابطه فامیلی جان و دنریس می‌دانست؟ اگر آن‌ها خواهر و برادر باشند، تکلیف آزور آهای (شاهزاده موعود) چه می‌شود؟ امیدواریم فصل هشتم Game of Thrones اطلاعات بیشتری را در این مورد، به مخاطبان بدهد.

 

۲ – سرسی تبدیل به ملکه دیوانه می‌شود

سرسی لنیسترپس از نابود شدن سپت بیلور توسط سرسی لنیستر و اعلام رسمی فرمانروایی بر هفت قلمرو پادشاهی، سرسی یادآور شخصیت پادشاه دیوانه (اریس تارگرین) شد. در طول فصل هفتم، رفتار او کاملاً خارج از کنترل بوده و فردی است که چیزی برای از دست دادن ندارد. او حتی برای مبارزه در برابر نایت کینگ و وایت‌واکرها موافقت کرد و سپس از این کار منصرف شد.

سرسی نشان داده که فقط زمانی که منافع خودش در میان باشد، دست به عمل می‌زند. بد نیست بدانید یک روان‌شناس واقعی این شخصیت را بررسی کرده و می‌گوید که او یک فرد نارسیسیست (به زبان ساده یعنی خودشیفته) است. برای مدت بسیار طولانی، تنها چیزی که به سرسی امید و انگیزه می‌داد، عشق به فرزندانش و تلاش برای مراقبت از آن‌ها بود. او اکنون چیزی برای از دست دادن ندارد، به جز برادرش جیمی.

جیمی و سرسی در حال حاضر رابطه درخشانی ندارند و راه‍شان از یکدیگر جدا شده است. سرسی ملکه‌ای تنها است که به همراه فرزندی که در شکم دارد بر تخت آهنین تکیه زده است. او از همه جهات توسط دشمنان احاطه شده و حتی جیمی را به چشم یک خیانت‌کار می‌بیند. سرسی هنوز مقدار زیادی وایلدفایر در زیرزمین قصرش دارد، و شاید دوره حکومت وحشتناک او تازه آغاز شده است….

 

۳ – جیمی لنیستر، سرسی را می‌کشد

سرسی و جیمی

با مرگ تامن، پیش‌بینی درباره مرگ همه فرزندان سرسی به حقیقت پیوست. معلوم نیست که آیا سرسی بچه‌ای که در شکم دارد را هم از دست می‌دهد یا خیر اما طبق یک پیش‌بینی دیگر؛ Valonqar (برادر کوچک به زبان والریایی) سرسی را خواهد کشت. بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که منظور از برادر کوچک، تیریون است اما باید توجه کرد که جیمی هم برادر کوچک سرسی محسوب می‌شود. جیمی و سرسی دوقلو هستند اما جیمی چند دقیقه بعد از سرسی به دنیا آمده است.

جیمی با اژدهای دنریس و ارتش دوتراکی‌ها روبه‌رو شده است و به خوبی می‌داند که در جنگ با او شانسی برای پیروزی ندارد. از طرفی جیمی با رویکردی که خانواده‌اش در حکومت وستروس پیش گرفته، موافق نیست. به ویژه زمانی که متوجه شد سرسی قصد دارد تمام شمالی‌ها را قربانی وایت‌واکرها کند و قصد کمک به آن‌ها را ندارد. جیمی بارها اظهار کرده که سرسی با ارزش‌ترین فرد در زندگی اوست البته ممکن است پس از ملاقات با تیریون و اینکه فهمید او جافری را به قتل نرسانده، حس هم‌دردی بیشتری با تیریون داشته باشد. او بدون اینکه سرسی بداند، با تیریون ملاقات کرد، بنابراین می‌توان انتظار داشت که او در نهایت تصمیم به قتل سرسی بگیرد.

جیمی را با لقب شاه‌کش (Kingslayer) می‌شناسند. او بارها گفته که مجبور شد برای نجات جان بی‌گناهان سوگند خود را زیر پا گذاشته و اریس تارگرین را به قتل برساند. حالا این احتمال وجود دارد که ملکه دیوانه هم به دست جیمی کشته شود و این می‌تواند صحنه‌ای بسیار دردناک و در عین حال شاعرانه را در فصل هشتم Game of Thrones رقم بزند.

 

۴ – آریا دو نام دیگر را از لیست خودش خط می‌زد

آریا استارک

مدتی است که چیزی درباره لیست معروف آریا استارک و افرادی که قصد داشت به قتل برساند، نشنیده‌ایم اما این موضوع، به معنی فراموشی آن توسط سازندگان نیست. ممکن است آریا این شانس را داشته باشد که قبل از اتمام سریال، دو شخصیت از خاندان لنیستر را بکشد!

در تئوری قبلی گفتیم که طبق پیش‌بینی Valonqar یا احتمالاً جیمی، در نهایت سرسی را خواهد کشت. اما چه می‌شود اگر حقیقت از این پیچیده‌تر باشد؟ یک تئوری دیوانه‌وار درباره فصل هشتم سریال Game of Thrones این است که آریا ابتدا جیمی را می‌کشد و چهره او را می‌دزدد و سپس به سراغ سرسی رفته و کار او را تمام می‌کند. آریا در فصل اول، شاهد اعدام شدن پدرش (ند استارک) به دست جافری بود، آیا این امکان وجود دارد که در فصل آخر سریال به انتقام خود دست پیدا کند؟

 

۵ – تیریون لنیستر در واقع یک تارگرین است

تیریون لنیستر

احتمالاً جان تنها کسی نیست که به طور مخفیانه یک تارگرین است. تعدادی از طرفداران می‌گویند که تیریون لنیستر هم یک تارگرین است و این موضوع، علامت سه سر اژدها را در فصل هشتم Game of Thrones کامل می‌کند. طبق این تئوری، پادشاه دیوانه با همسر تایوین لنیستر رابطه داشته و تیریون از این رابطه متولد شده است. این تئوری می‌تواند دلیل تنفر فوق‌العاده زیاد تایوین نسبت به تیریون را توجیه کند. بر خلاف چیزی که در کتاب‌ها اتفاق می‌افتد، تایوین چند ثانیه قبل از کشته شدن به دست تیریون به او می‌گوید که «تو پسر من نیستی». ممکن است منظور او این باشد که تیریون را به عنوان یک لنیستر و پسرش قبول ندارد و این تئوری هم اشتباه باشد.

موضوع دیگری که باید اشاره کنیم، آشنایی دنی و تیریون و اعتمادی بسیار زیادی است که دنی نسبت به او دارد. برخی فکر می‌کنند که این اعتماد، چیزی بیشتر از رابطه دوستی و وفاداری میان آن‌ها است. باید تا پخش فصل هشتم Game of Thrones منتظر ماند و دید که آیا تیریون واقعاً یک تارگرین است یا خیر.

 

۶ – جان اسنو آزور آهای و فرد موعود است (یا نیست؟)

جان اسنو

یکی از تئوری‌های اصلی طرفداران یعنی R+L=J کاملاً درست بود و مشخص شد که جان فرزند ریگار و لیانا است. اکنون باید بررسی کنیم که این موضوع، به چه معنی است. آیا جان همان شاهزاده نور یا آزور آهای است؟ همه نشانه‌ها به ما پاسخ مثبت می‌دهند و جان را به عنوان فرد موعود معرفی می‌کنند. طبق پیش‌بینی ملیساندری، فرد موعود دارای خون اژدها است و در دود و نمک تولد دوباره را تجربه خواهد کرد (در کتاب، از زخم‌های جان دود بلند می‌شود و دوستانش اشک‌های نمکین در غم از دست دادن او می‌ریزند). هر چیزی که ملیساندری در آتش دیده، به جان مربوط می‌شود و این موضوع نمی‌تواند یک اتفاق ساده باشد. همچنین، می‌دانیم که جان وظایف خود در نگهبانان شب را بر عشق زندگی‌اش (ایگیریت) ترجیح داد که به نوعی با داستان آزور آهای و فداکردن همسرش نیسا نیسا، مرتبط است.

یکی دیگر از تئوری‌ها می‌گوید که سر داووس همان آزور آهای است. او در تمام سریال، به نوعی با ملیساندری در ارتباط بود و در نبرد بلک‌واتر، هنگامی که او را از آب دریا بیرون کشیدند، در نمک و دود دوباره متولد شد. همچنین حضور او ممکن است توضیح دهد که چرا ملیساندری فکر می‌کرد استنیس فرد موعود است.

در قسمت دوم فصل هفتم، ملیساندری گفت که ممکن است دنریس همان فرد موعود باشد. در این قسمت متوجه شدیم که Prince (شاهزاده) در زبان والریایی، فقط مربوط به یک مرد نیست و می‌تواند برای یک زن نیز به کار رود.

 

۷ – یورون گریجوی کنترل یک اژدها را به دست خواهد گرفت

یورون گریجوی

یورون گریجوی با غرق کردن ناوگان دریایی دنریس، وفاداری خود را به سرسی نشان داد. او همچنین الاریا سند و دخترش تایین را به عنوان زندانی تقدیم سرسی کرد و آن‌ها به احتمال زیاد در زندان، جان خود را از دست دادند. در کتاب‌ها، یورون شیپوری قدرتمند به نام Dragonbinder  (دراگون‌بایندر) را در اختیار دارد و آن را در جستجوی خود در خرابه‌های والریا یافته است. او ادعا می‌کند که این شیپور توانایی به کنترل درآوردن اژدها را دارد البته این موضوع را به شکل عملی نشان نداده است. تاکنون اثری از این شیپور در سریال دیده نشده است ما فصل هشتم Game of Thrones قرار است پر از غافلگیری باشد و ممکن است یورون بدین وسیله، دنی و ارتش او را شکست دهد.

نایت کینگ یک اژدها (ویسریون) را در اختیار دارد و با ارتش عظیمش به سمت وستروس پیشروی می‌کند. حالا این احتمال به وجود آمده که یورون یک اژدهای دیگر را در اختیار بگیرد و نبرد اژدهایان سه طرفه شود.

 

۸ – برن استارک همان برن معمار است

برن استارک

برن معمار یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های کهن وستروس است که توانست دیوار بزرگ را ۸۰۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال، بنا کند. طبق این تئوری، برن استارک و برن معمار در واقع یک شخص هستند زیرا برن این توانایی را دارد که گذشته را تحت تاثیر قرار دهد. او می‌تواند اتفاقات آینده و گذشته را مشاهده و درون افراد وارگ کند (وارگ در واقع به تسخیر درآوردن جسم فرد و کنترل آن است). نمونه آن را در هودور و «در را نگه دار» مشاهده کردیم.

او در حال حاضر از خطر وایت‌واکرها مطلع است بنابراین ممکن است به گذشته بازگردد و دیوار را برای محافظت از وستروس بنا کند. همچنین یکی از خدمتکاران وینترفل، چند باری در سریال اشاره کرد که داستان‌های مورد علاقه برن، درباره برن معمار هستند. اما صبر کنید! اگر برن استارک دیوار را بنا کند، با توجه به اینکه در زمان حال توسط نایت کینگ نشان‌گذاری شده (که باعث می‌شود او و افرادش از دیوار عبور کنند)، آیا وقت خود را هدر داده است؟ یا اینکه لازم است او دیوار را بسازد تا زمانی که فرد موعود فرا برسد و وایت‌واکرها را شکست دهد؟ اگر در فصل هشتم Game of Thrones هیچ اشاره‌ای به این موضوع نشود، انتظار داریم که پیش‌درآمد سریال، اطلاعات بیشتری از تاریخ رازآلود وستروس در اختیار ما قرار دهد.

 

۹ – مبارزه کلیگن‌ها اتفاق می‌افتد

سگ شکاری

بسیاری انتظار داشتند سگ شکاری (سندور کلیگن) و برادرش کوه (گرگور کلیگن) در فصل هفتم تا سر حد مرگ با یکدیگر مبارزه کنند. این اتفاق نیفتاد اما به نظر می‌رسد که طرفداران در فصل هشتم، شاهد این مبارزه خواهند بود.

در فصل چهارم، سندور کلیگن از برین شکست خورد و آریا او را به حال خودش رها کرد تا بمیرد. سندور کلیگن هم توسط شاهزاده اوبرین مارتل مسموم شد اما توانست زنده بماند و اکنون بیشتر شبیه یک زامبی است. سندور در نهایت زنده ماند و ماجراجویی‌های بیشتری را با جان و گروه برادران بدون پرچم تجربه کرد. طرفداران خیلی وقت است که مشتاق دیدن این مبارزه بین دو برادر هستند، سازندگان هم احتمالاً به این درخواست گوش کرده و آن را در فصل هشتم Game of Thrones به تصویر خواهند کشید.

 

۱۰ – ازدواج آتش و یخ

نغمه آتش و یخ

جان و دنریس هر دو شخصیت‌هایی جذاب و بسیار عالی دارند. اکنون آن‌ها به هم نزدیک‌تر شده‌اند و احتمالاً بچه‌هایشان نیز دوست‌داشتنی خواهند بود. ملکه اژدها و پادشاه شمال همان نغمه آتش و یخ هستند و این احتمال وجود دارد که در فصل نهایی بازی تاج و تخت شاهد ازدواج آن‌ها باشیم .

در نهایت این دو نفر با هم متحد شدند تا حکومت ظالمانه سرسی و حمله وایت‌واکرها را شکست دهند. به نظر می‌رسد که هیچ چیز توان ایستادگی در برابر یک ملکه و پادشاه قدرتمند را ندارد. اما این بازی تاج و تخت است و هیچ چیز بعید نیست. باید تا پخش فصل هشتم Game of Thrones و روشن شدن سرنوشت این دو نفر، صبر کنیم.

 

۱۱ – سم تارلی توطئه استادان اعظم را برملا کرده است

سم تارلی

در دوران حضور سم در سیتادل، او از استاد اعظم خواست که به او برای جلوگیری از هجوم وایت‌واکرها کمک کند. استاد گفت که سخنان او را باور می‌کند اما هیچ کاری در این رابطه انجام نمی‌دهد. ممکن است که استادان تنها چند پیرمرد احمق باشند که تمایلی برای درگیر شدن در این مسائل ندارند.

اما بر اساس تئوری توطئه استادان اعظم، آن‌ها با سرسی متحد هستند و قصد دارند در نبرد با دنریس به او کمک کنند. مردم عادی معمولاً به حرف استادان گوش می‌دهند بنابراین آن‌ها می‌توانند متحدان قدرتمندی برای سرسی باشند.  یک بخش دیگر تئوری می‌گوید که این استادان، از جادو متنفرند و قصد دارند آن را به کلی از بین ببرند. آن‌ها قدرت خود را از تاریخ و حقایق می‌گیرند و تمایلی به رواج یافتن سحر و جادو ندارند. بنابراین وجود اژدها و وایت‌واکرها تهدید بزرگی برای جهان‌بینی و طرز تفکر آن‌ها است. استاد اعظم هیچ گاه وجود این موجودات را تایید نکرد. احتمالاً او از حقیقت آگاه است اما می‌خواهد به آن بی‌توجهی کند.

 

۱۲ – جان مجبور می‌شود دنریس را به قتل برساند

جان و دنی

شاید فکر می‌کنید جان و دنی پس از این، با خوبی و خوشی در کنار هم زندگی خواهند کرد؟ احتمالاً چنین اتفاقی نمی‌افتد، چونکه در دنیای نغمه، شادی دوام ندارد. همان‌طور که در یکی از تئوری‌های قبلی اشاره کردیم، این احتمال وجود دارد که جان همان آزور آهای باشد اما طبق پیش‌گویی، این فرد بهای بزرگی را خواهد پرداخت.

در افسانه‌ها، آزور آهای از شمشیر Light-bringer برای شکست دادن خدای تاریکی استفاده می‌کند. گفته شده که شمشیر از آغشته شدن به خون عشق زندگی او یعنی نیسا نیسا به وجود می‌آید. این فرد موعود باید یک بار دیگر یا ارتش تاریکی مواجه شود، بنابراین می‌توان گفت که جان مجبور است جان دنی را برای نجات وستروس فدا کند؟ حتی اگر این موضوع اشتباه باشد، به نظر نمی‌رسد که جان و دنریس شانسی برای ماندن در کنار یکدیگر داشته باشند.

 

۱۳ – نایت کینگ در واقع یک استارک است

نایت کینگاین تئوری معنی جدید به عبارت «همیشه باید یک استارک در وینترقل حضور داشته باشد» می‌دهد. در تاریخ وستروس آمده که شب طولانی (Long Night) با نبرد سپیده‌دم و استفاده از شیشه اژدها برای شکست وایت‌واکرها پایان یافت. برخی بر این باورند که وایت‌واکرها فقط به وسیله این سنگ شکست نخورده‌اند زیرا آن‌ها می‌توانند مردگان را به ارتش خود اضافه کنند.

بر اساس این تئوری، نبرد با یک توافق به پایان رسید. شمال متعلق به انسان‌ها خواهد بود تا زمانی که همیشه یک استارک در وینترفل حضور داشته باشد. استارک‌ها از خاندان‌های بسیار کهن وستروس هستند و کاملاً ممکن است که آن‌ها قبل از نبرد یک فرزند از خاندان استارک را ربوده و تبدیل به وایت‌واکر کرده باشند. آن فرزند، لقب نایت کینگ را می‌گیرد و طبق توافق، با حضور استارک‌ها در وینترفل، او از شمال دور می‌ماند!

 

۱۴ – لرد واریس یک مرد دریایی است

لرد واریس

یکی از فوق‌العاده و در عین حال عجیب‌ترین تئوری‌های فصل هشتم Game of Thrones مربوط به لرد واریس است. طبق این تئوری او از نژاد مردان دریایی (مرلینگ‌ها) است و اهداف شومی را در سر می‌پروراند. او منتظر است تا از جنگ انسان‌ها و وایت‌واکرها سود ببرد!

یکی از نکاتی که این موضوع را توجیه می‌کند، سفر بسیار سریع واریس از دورن به کشتی دنریس است. سازندگان این موضوع را به افزایش سرعت سریال ربط دادند اما یک دلیل واقعی می‌تواند این باشد که او یک دم دارد و می‌تواند به راحتی شنا کند. برخی بر این عقیده‌اند که اژدهایان دنی آنقدر قدرتمند هستند که یخ‌های شمال را آب کنند و بدین ترتیب تمام سرزمین وستروس زیر آب می‌رود، که برای مردمان دریا عالی است! اشارات متعددی در سریال وجود دارد که با عقل جور درمی‌آید اما این فقط یک تئوری است. ممکن است درست باشد یا به همراه بقیه تئوری‌ها اشتباه از آب درآید.

 

۱۵ – بانک آهنین به سرسی خیانت می‌کند

بانک آهنین

با اینکه سرسی قرض خود به بانک آهنین را پرداخت کرد، احتمالاً در آینده مجبور می‌شود پول بیشتری از آن‌ها درخواست کند. اکنون بانک آهنین به پول خود رسیده و تمایلی برای ادامه اتحاد با سرسی ندارد. آن‌ها اکنون می‌توانند به طرف دنریس بروند زیرا احتمال پیروزی او در بازی تاج و تخت بیشتر است. بر اساس تئوری طرفداران، پرداخت قرض به بانک آهنین، بزرگ‌ترین اشتباهی بود که سرسی می‌توانست مرتکب شود و عواقب آن را در فصل هشتم Game of Thrones خواهد دید.

تایوین لنیستر از روی عمد و با زیرکی کامل، قرض خود به بانک آهنین را پرداخت نمی‌کرد. او می‌دانست که مسئولان بانک آهنین برای دریافت پولشان مجبور هستند که از لنیسترها حمایت کنند. اکنون آن‌ها هیچ دلیلی برای حمایت از سرسی ندارند.

 

۱۶ – نایت کینگ ابتدا به سرزمین پادشاهی هجوم می‌آورد نه شمال!

شب طولانی

تئوری کنونی که خیلی‌ها آن را قبول دارند این است که نایت کینگ به همراه ارتش مردگان ابتدا به شمال حمله می‌کند. اما می‌توان به این موضوع شک کرد. حالا که نایت کینگ یکی از اژدهایان دنی به نام ویسریون را در اختیار دارد، می‌تواند ارتش مردگان را به شمال بفرستد و خودش به سمت سرزمین پادشاهی (کینگزلندینگ) برود. می‌دانیم که ویسریون اژدهای قدرتمندی است و توانست به راحتی دیوار شمال را از بین ببرد. بنابراین بعید نیست که بتواند سرزمین پادشاهی را نیز به تلی از آتش و خاکستر تبدیل کند. به هر حال سرسی باید مواظب باشد، چراکه ممکن است نایت کینگ با استفاده از این استراتژی؛ پایتخت وستروس را فتح کند.

 

۱۷ – جان باز هم می‌میرد؛ این بار به دست یورون گریجوی

خدای مغروق یورون گریجوی

اگر فکر می‌کنید کشته شدن جان به دست اعضای نگهبانان شب (فصل پنجم) به اندازه کافی بد و دلخراش بود؛ بهتر است منتظر این تئوری باشید! در قسمت ۵ از فصل هفتم، سم تارلی صحبت تعدادی از استادان اعظم را می‌شنود. آن‌ها می‌گویند که خدای مغروق خواهد آمد و ایگون را شکست خواهد داد.

اکنون می‌دانیم که نام اصلی جان، ایگون تارگرین است اما خدای مغروق کیست؟ در حال حاضر، بهترین گزینه یورون گریجوی است. او با سرسی متحد شده و قدرت فراوانی دارد. بنابراین ممکن است جان یک بار دیگر بمیرد و طرفداران را با غم بسیار تنها بگذارد. در ضمن قبلاً دیده‌ایم که یورون خودش را به عنوان خدای مغروق معرفی کرده است. (قسمت ۲ فصل ششم) آیا حق با اوست و در فصل هشتم Game of Thrones شاهد نابودی ایگون (جان) به دست یورون خواهیم بود؟

نظر خود را درباره تئوری‌های فصل هشتم Game of Thrones (بازی تاج و تخت) با ما به اشتراک بگذارید.

منبع Gamesradar