بازیگر سیری در سریال Witcher ممکن است غیر سفیدپوست باشد!

0

چند روز قبل تایید شد که هنری کویل نقش گرالت را در سریال Witcher (ویچر) بازی خواهد کرد. این انتخاب واکنش‌های فراوانی در پی داشت زیرا برخی این بازیگر را شبیه شخصیت گرالت نمی‌دانند و برخی می‌گویند که او می‌تواند این نقش را به خوبی بازی کند. حالا جستجوی نتفلیکس برای بازیگر یکی از شخصیت‌های بسیار مهم سریال یعنی سیری آغاز شده است اما شایعاتی منتشر شده که طرفداران بازی را به شدت ناراحت کرده است.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

یک اطلاعیه برای انتخاب بازیگر سیری در سریال Witcher جنجال زیادی به وجود آورده است. نتفلیکس به دنبال یک بازیگر نوجوان برای بازی در نقش سیریلا؛ یک دختر یتیم که قدرت‌های جادویی عظیمی دارد، است. به نظر می‌رسد که داستان سیری در این سریال شباهت فراوانی به نسخه اصلی دارد اما با یک تفاوت عجیب. این خبر تایید نشده اما نتفلیکس ممکن است یک بازیگر غیر سفیدپوست (سیاه پوست، آسیایی و اقلیت‌های دیگر) را برای این نقش انتخاب کند!

گرالت در سریال ویچر

تعداد زیادی از طرفداران هم از این تصمیم ناراحت هستند و این عمل را «نژادپرستانه و سیاسی» قلمداد می‌کنند. آن‌ها بر این باور هستند که عقاید سیاسی سازندگان وارد سریال شده و احتمالاً آن را از مسیر اصلی خود دور می‌کند. سیری یک شخصیت محبوب در میان طرفداران بازی Witcher است و آن‌ها دوست دارند بازیگر این شخصیت، تا جای ممکن شبیه به نسخه بازی و کتاب‌ها باشد.

در سال ۲۰۰۲ یک سریال لهستانی بر اساس داستان ویچر ساخته شد اما پس از آن، کسی به سراغ تولید مجموعه تلویزیونی ویچر نرفت. تا اینکه در سال ۲۰۱۵ نسخه سوم بازی (Wild Hunt) توسط کمپانی CD Projekt Red (سی‌دی پراجکت رد) تولید و عرضه شد و توجه بسیاری از طرفداران و منتقدان صنعت بازی را به خود جلب کرد. این بازی ویدیویی توانست عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۵ را کسب کند.

سریال Witcher تاریخ پخش دقیقی ندارد اما می‌دانیم که در سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد. اگر این خبر درست باشد، سازندگان احتمالاً با طوفانی از انتقادات مواجه خواهند شد و بهتر است برای این موضوع آماده باشند!

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar