اولین تصاویر و اطلاعات جدید از فیلم Captain Marvel منتشر شد

سرانجام و پس از ماه‌ها انتظار، اولین تصاویر رسمی از فیلم Captain Marvel – کاپیتان مارول منتشر شد. این نخستین باری است که یک قهرمان زن، فیلم مستقل خودش را در دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد داشت. بری لارسون در نقش کارول دانورز ملقب به کاپیتان مارول ظاهر می‌شود و به نظر می‌رسد که لباس قهرمانی او، شباهت خوبی به نسخه کامیک بوکی این شخصیت دارد.

in post ad

این تصاویر توسط اینترتینمنت ویکلی منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را به همراه کاور مجله در ادامه مشاهده کنید:

تصویر کاپیتان مارول

فیلم Captain Marvel

نیک فیوری

فیلم Captain Marvel – کاپیتان مارول توسط آنا بودن و رایان فلک کارگردانی شده است و قرار است در تاریخ 8 مارس 2019 (مصادف با 17 اسفند 97) در سینماها اکران شود. در این تصاویر می‌توان ساموئل ال. جکسون را در نقش نیک فیوری جوان مشاهده کرد که هنوز یک چشم خود از دست نداده است. همچنین جود لاو در نقش فرمانده گروهی به نام Starforce (استارفورس) به ایفای نقش می‌پردازد. طبق اطلاعاتی که منتشر شده؛ کارول دانورز از همان ابتدای فیلم قدرت‌های خود را در اختیار دارد و در گروه نظامی استارفورس (از نژاد کری) در کهکشان فعالیت می‌کند.

در این تصاویر می‌توان دو چهره آشنا را مشاهده کرد. یکی رونان است که در نقش شخصیت منفی اصلی در فیلم Guardians of the Galaxy – نگهبانان کهکشان حضور داشت. چهره آشنایی دیگر، شخصیتی است که جایمن هانسو آن را به تصویر می‌کشد و به نظر می‌رسد که در این فیلم، عضوی از گروه استارفورس است. این طور که به نظر می‌رسد این دو شخصیت در دوره زمانی فیلم (که سال‌ها قبل از نگهبانان کهکشان است) هنوز به سمت خبیث شدن پیش نرفته‌اند. البته ممکن است اتفاقات این فیلم با تبدیل شدن آنان به شخصیت‌های منفی مرتبط باشد.

در تصویر دیگر دشمنان اصلی کاپیتان مارول در این فیلم یعنی اسکرول‌‌ها را مشاهده می‌کنیم. بن مندلسون در نقش رهبر آن‌ها به نام تالوس در فیلم حضور دارد و به همراه سربازانش، در کنار ساحل است. تا اینجا می‌دانیم که داستان فیلم Captain Marvel در فضا جریان دارد اما طولی نمی‌کشد که این شخصیت راه خود را به خانه پیدا کند و در زمین با گروهی از بیگانگان تغییرشکل‌دهنده به نام اسکرول‌ها مواجه شود.

بری لارسون درباره شخصیت کاپیتان مارول گفت:

او نمی‌تواند کمکی کند مگر اینکه خودش باشد. او ممکن است پرخاشگری کند و خلق و خوی مناسبی نداشته باشد. او همچنین خیلی سریع به سمت چیزهای دیگر می‌رود که باعث می‌شود در صحنه‌های نبرد بسیار فوق‌العاده باشد. به این دلیل که او اولین نفر در مبارزه است و همیشه منتظر دیگران باقی نمی‌ماند. البته این پیروی نکردن از دستورات، برای برخی به عنوان یک ضعف شخصیتی شناخته می‌شود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar