هنری کویل نقش گرالت را در سریال Witcher / ویچر بازی می‌کند

نتفلیکس سرانجام تایید کرد که بازیگر فیلم‌های Man Of Steel (مرد پولادین) و Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن: فال‌اوت) یعنی هنری کویل ، ایفای نقش گرالت در سریال ویچر (Witcher) را بر عهده دارد. کویل ماه گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که به ایفای گرالت نقش بسیار علاقه دارد و اکنون می‌دانیم که این بازیگر، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی ویدیویی را در مجموعه تلویزیونی به تصویر می‌کشد.

in post ad

طبق گزارشات جدید، هنری کویل در سریال ویچر که اقتباسی از رمان‌های فانتزی اثر آندری ساپکوفسکی است، حضور دارد و سریال نیز در 8 قسمت توسط نتفلیکس تولید می‌شود.  ساپکوفسکی قرار است به عنوار مشاور و راهنما، به ساخت این سریال کمک کند.

هنری کویل یک ماه پیش در مصاحبه با IGN اولین سرنخ‌ها از حضور خود در این سریال را فاش کرد.  او در ابتدا کمی درباره آشنایی‌اش با بازی‌های ویدیویی توضیح داد:

بازی ویچر ۳ را به تازگی دوباره به طور کامل بازی کردم. عاشق آن هستم. واقعاً بازی خوبی است.

 

هنری کویل سریال ویچر

در ادامه یکی ار اعضای IGN از کویل سوال کرد که آیا حاضر است در سریال ویچر بازی کند یا خیر و او پاسخ داد:

قطعاً، بله. این یک نقش فوق‎العاده خواهد بود. من حتی شروع کردم به خواندن کتاب‌های آن و باید بگویم کاملاً ارزش مطالعه دارند. کتاب‌ها واقعا عالی هستند.

 

هنری کویل همچنین تصاویر جالبی از هنر طرفدارانش را در اینستاگرام خود منتشر کرد که اشاره‌ دیگری به بازی او در نقش گرالت داشت. این سریال توسط لورن اشمیت هیسریچ ساخته می‌شود یعنی همان فردی که در تولید سریال Daredevil (دردویل) و Defenders (مدافعان) با نتفلیکس همکاری کرده است. سریال جدید او یعنی Witcher تاریخ پخش دقیقی ندارد اما می‌دانیم که در سال 2020 پخش خواهد شد.

در سال 2002 یک سریال لهستانی بر اساس داستان ویچر ساخته شد اما پس از آن، کسی به سراغ تولید سریال ویچر نرفت. تا اینکه در سال 2015 نسخه سوم بازی توسط شرکت CD Projekt Red تولید و عرضه شد و توانست توجه بسیاری از طرفداران و منتقدان صنعت بازی را به خود جلب کند.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar