دنباله A Quiet Place در سال 2020 اکران خواهد شد

0

کمپانی پارامونت رسماً تاریخی را برای اکران دنباله A Quiet Place (یک مکان ساکت) در سال 2020، در نظر گرفته است. این فیلم اوایل سال 2018 اکران شد و توانست علاوه بر عملکرد خوب در باکس آفیس و کسب 322 میلیون دلار، تحسین منتقدان را نیز برانگیزد. این فیلم ترسناک و احساسی، توسط جان کرازینسکی کارگردانی شده است. او به همراه همسرش یعنی امیلی بلانت در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

می‌دانیم که جان کرازینسکی قطعاً در دنباله A Quiet Place به نحوی حضور دارد و این موضوعی است که در گذشته تایید شده است. شخصیت کرازینسکی در فیلم اول با فداکاری در انتهای فیلم، جان فرزندانش را نجات داد و احتمالاً او را در دنباله فیلم نخواهیم دید. منظور از حضور جان کرازینسکی، فعالیت او در پشت دوربین و کارگردانی پروژه است. دنباله فیلم ممکن است بر روی دیگر افراد زنده پس از آن اتفاق آخرالزمانی و رازهای موجودات بیگانه تمرکز کند. شاید سازندگان، فیلم قبلی را ادامه دهند و داستان اولین ابوت (با بازی امیلی بلانت) و مبارزه او با بیگانگان را به تصویر بکشند. هر مسیری که توسط سازندگان انتخاب شود، پتانسیل تبدیل شدن به یک فیلم ترسناک و تماشایی را دارد.

امیلی بلانت در فیلم یک مکان ساکت

کمپانی پارامونت می‌داند که فیلم یک مکان ساکت، دستاوردی عالی برای آن‌ها بوده و دنباله‌های آن نیز قادر هستند مردم را به سینما بکشانند. بنابراین آن‌ها این دنباله را با دقت تولید خواهد کرد تا در حد و اندازه نام فیلم اول باشد و بتواند انتظارات را برآورده کند. مخاطبان سینما هم بدون شک از ادامه یافتن این داستان استقبال خواهند کرد.

به گزارش وبسایت The Wrap، دنباله A Quiet Place در تاریخ 15 می 2020 (مصادف با 26 اردیبهشت 1399) اکران خواهد شد اما تا این لحظه هیچ اطلاعاتی درباره داستان فیلم در دسترس نیست. شما می‌توانید نقد و بررسی ما بر فیلم «یک مکان ساکت» را اینجا مطالعه کنید.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar