دنباله A Quiet Place در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد

0

کمپانی پارامونت رسماً تاریخی را برای اکران دنباله A Quiet Place (یک مکان ساکت) در سال ۲۰۲۰، در نظر گرفته است. این فیلم اوایل سال ۲۰۱۸ اکران شد و توانست علاوه بر عملکرد خوب در باکس آفیس و کسب ۳۲۲ میلیون دلار، تحسین منتقدان را نیز برانگیزد. این فیلم ترسناک و احساسی، توسط جان کرازینسکی کارگردانی شده است. او به همراه همسرش یعنی امیلی بلانت در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازد.

می‌دانیم که جان کرازینسکی قطعاً در دنباله A Quiet Place به نحوی حضور دارد و این موضوعی است که در گذشته تایید شده است. شخصیت کرازینسکی در فیلم اول با فداکاری در انتهای فیلم، جان فرزندانش را نجات داد و احتمالاً او را در دنباله فیلم نخواهیم دید. منظور از حضور جان کرازینسکی، فعالیت او در پشت دوربین و کارگردانی پروژه است. دنباله فیلم ممکن است بر روی دیگر افراد زنده پس از آن اتفاق آخرالزمانی و رازهای موجودات بیگانه تمرکز کند. شاید سازندگان، فیلم قبلی را ادامه دهند و داستان اولین ابوت (با بازی امیلی بلانت) و مبارزه او با بیگانگان را به تصویر بکشند. هر مسیری که توسط سازندگان انتخاب شود، پتانسیل تبدیل شدن به یک فیلم ترسناک و تماشایی را دارد.

امیلی بلانت در فیلم یک مکان ساکت

کمپانی پارامونت می‌داند که فیلم یک مکان ساکت، دستاوردی عالی برای آن‌ها بوده و دنباله‌های آن نیز قادر هستند مردم را به سینما بکشانند. بنابراین آن‌ها این دنباله را با دقت تولید خواهد کرد تا در حد و اندازه نام فیلم اول باشد و بتواند انتظارات را برآورده کند. مخاطبان سینما هم بدون شک از ادامه یافتن این داستان استقبال خواهند کرد.

به گزارش وبسایت The Wrap، دنباله A Quiet Place در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران خواهد شد اما تا این لحظه هیچ اطلاعاتی درباره داستان فیلم در دسترس نیست. شما می‌توانید نقد و بررسی ما بر فیلم «یک مکان ساکت» را اینجا مطالعه کنید.

0
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود