الک بالدوین اعلام کرد که در فیلم اختصاصی جوکر حضور ندارد

0

پس از انتشار اخباری درباره پیوستن الک بالدوین به فیلم جوکر و بازی در نقش توماس وین، این بازیگر به دلیل مشکلات زمانی، پروژه فیلم اختصاصی جوکر را ترک کرد. بالدوین قبل از قطعی کردن جدایی خود از این فیلم، گفت که شخصیت توماس وین به هیچ وجه مانند دونالد ترامپ نبوده است.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

وبسایت هالیوود رپپورتر، در گزارشی نوشته بود که شخصیت توماس وین در فیلم جوکر، تاجر بسیار بدذاتی است که به دونالد ترامپ در دهه 80 میلادی شباهت دارد. اما به نظر می‌رسد که این اطلاعات نادرست هستند. فیلمبرداری جوکر با حضور بازیگرانی مانند واکین فینیکس، رابرت دنیرو، ززی بیتز و مارک مارون تا چند هفته دیگر آغاز می‌شود و خروج الک بالدوین به دلیل تداخل و مشکلات زمانی، موضوع تاسف‌باری است. خروج بالدوین از این فیلم واقعاً به دلیل مشکلات زمانی بوده و ربطی به پوشش خبری گسترده و واکنش‌های منفی در چند روز اخیر ندارد. این خبر یعنی که به زودی خبر دیگری درباره بازیگر جدید نقش توماس وین منتشر می‌شود و با توجه به بازیگران سطح بالای فیلم، بدون شک کمپانی برادران وارنر یک بازیگر عالی و حرفه‌ای را برای ایفای نقش پدر بتمن انتخاب خواهد کرد.

باید اشاره کنیم که سوالاتی درباره سن جوکر و توماس وین فیلم در فیلم اختصاصی جوکر مطرح شده است. اگر وین و جوکر هر دو به عنوان افرادی بزرگسال در فیلم حضور دارند، احتمال اینکه واکین فینیکس نقش جوکری جوان‌تر از سن واقعی خودش را بازی کند، وجود دارد. فینیکس هم‌اکنون 43 ساله است اما به راحتی می‌تواند نقش جوکری 30 ساله را به تصویر بکشد. بروس هنگام کشته شدن پدر و مادرش، حدود 10 سال سن دارد و حضور یک جوکر بزرگسال در زمان این اتفاق، چندان منطقی نیست. به هر حال ما هنوز نمی‌دانیم تاد فیلیپس و اسکات سیلور چه فیلمنامه‌ای را برای جوکر نوشته‌اند اما به نظر می‌رسد که داستان این دلقک جنایت‌کار با تغییراتی نسبت به کامیک‌ها همراه خواهد بود.

فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. بودجه فیلم ۵۵ میلیون دلار تخمین زده شده و از نظر داستانی هیچ ربطی به فیلم‌های کنونی دنیای DC ندارد. باید تا زمان معرفی یک بازیگر جدید برای جایگزینی الک بالدوین منتظر بمانیم اما یک موضوع کاملاً واضح است؛ توماس وین شخصیتی شبیه ترامپ نخواهد داشت!

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar