الک بالدوین به فیلم مستقل جوکر پیوست

0

الک بالدوین در فیلم مستقل جوکر با بازی واکین فینیکس به ایفای نقش خواهد پرداخت. این فیلم یک داستان جدید درباره شکل‌گیری شخصیت جوکر است و گفته می‌شود که در دهه ۸۰ میلادی در شهر گاتهم جریان دارد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

با توجه به گزارش ددلاین، الک بالدوین به فیلم مستقل جوکر پیوسته است. کمپانی برادران وارنر این موضوع را تایید نکرده اما به نظر می‌رسد که بالدوبن در نقش توماس وین (پدر بروس وبن) حضور کوتاهی در فیلم خواهد داشت. بازیگران دیگر فیلم عبارتند از واکین فینیکس، رابرت دنیرو، ززی بیتز، مارک مارون و فرانسیس کانروی. تاد فیلیپس کارگردانی این اثر را بر عهده دارد و به همراه اسکات سیلور فیلمنامه را نوشته است.

در داستان‌های کامیک، فردی به نام جو چیل، پدر و مادر بروس وین را پس از خروج از یک تئاتر به قتل می‌رساند. او این عمل را مقابل چشمان بروس وین انجام می‌دهد و بدین ترتیب زمینه‌های مبارزه با جرم و جنایت و تبدیل شدن به قهرمانی به نام بتمن در پسری نوجوان شکل می‌گیرد. با این حال، در فیلم بتمن ساخته تیم برتون که در سال ۱۹۸۹ اکران شد، جوکر مسئول به قتل رسیدن والدین بروس وین است. به نظر می‌رسد که در داستان فیلم جدید جوکر، توماس وین یکی از افراد تاثیرگذار در دیوانه شدن شخصیت اصلی و تبدیل شدن او به جوکر باشد. بنابراین این احتمال وجود دارد که این فیلم از داستان بتمن تیم برتون الهام بگیرد.

بر اساس تقویم سینمایی دی‌سی، فیلم‌های «آکوامن» و «واندر وومن ۱۹۸۴» به ترتیب در تاریخ‌های ۲۱ دسامبر (مصادف با ۳۰ آذر ۹۷) و ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ آبان ۹۸) به سینما می‌آیند.

فیلم Joker (جوکر) با بازی واکین فینیکس و الک بالدوین نیز در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. بودجه فیلم ۵۵ میلیون دلار تخمین زده شده و از نظر داستانی هیچ ربطی به فیلم‌های کنونی دنیای DC ندارد.

 

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar