تریلر فیلم Outlaw King (پادشاه یاغی): جنگ برای استقلال اسکاتلند

فیلم Outlaw King (پادشاه یاغی) یکی از آثار حماسی و تاریخی نتفلیکس است که توسط دیوید مکنزی کارگردانی شده. کریس پاین نیز در نقش پادشاه اسطوره‌ای اسکاتلند یعنی رابرت دی بروس (Robert the Bruce) ظاهر می‌شود. این فیلم قرار است در افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش گذاشته شود.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

در قرن 14 میلادی، رابرت مجبور شد که از یک اشراف‌زاده اسکاتلندی به پادشاهی یاغی تبدیل شود و بر علیه پادشاه انگلستان یعنی ادوارد یکم (با بازی استیون دیلین) شورش کند. فیلم Outlaw King نخستین فیلم دیوید مکنزی پس از فیلم نامزد اسکار و تحسین شده‌ی Hell of High Water (اگر از آسمان سنگ ببارد) است. کریس پاین در آن فیلم هم به هنرمایی پرداخته بود.

 

پیرس هندلینگ مدیر جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو، تایید کرد که Outlaw King به عنوان افتاح‌کننده جشنواره امسال انتخاب شده است. گفته می‌شود که این فیلم «داستان قدرتمند دارد که در بخش درام، هیجان، روابط عاشقانه و ماجراجویی، بسیار غنی است» شما می‌توانید تریلر هیجان‌انگیز فیلم را در ابتدای مطلب مشاهده نمایید.

فیلم پادشاه یاغی

نتفلیکس علاوه بر فیلم حماسی پادشاه یاغی که در اسکاتلند فیلمبرداری شده، چند فیلم دیگر را هم به جشنواره امسال آورده است که می‌توان به فیلم جدید پل گرین‌گرس به نام 22 July اشاره کرد. همچنین فیلم جدید پیتر فارلی یعنی Green Book (کتاب سبز) در این جشنواره به نمایش گذاشته خواهد شد.

به نظر می‌رسد که فیلم Outlaw King (پادشاه یاغی) حاوی صحنه‌های نبرد فوق‌العاده تاثیرگذاری است و فضای رعب‌آور جنگ را به تصویر می‌کشد. از طرفی شاهد چندین صحنه بسیار زیبا و قابل‌توجه نیز هستیم که توسط سینماتوگرافر فیلم‎های The Hurt Locker (مهلکه) و Captain Phillips (کاپیتان فیلیپس) یعنی بری آکروید فیلمبرداری شده است. کریس پاین هم تمام توانایی‌های بازیگری خود را در این فیلم به کار گرفته و دیوید مکنزی، کارگردانی و هدایت پروژه را بر عهده داشته است. بنابراین می‌توان انتظار داشت که این فیلم، اثری تماشایی و جذاب باشد.

فیلم Outlaw King در تاریخ 9 نوامبر 2018 (برابر با 18 آبان 97) از سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar