گزارش: تولید قسمت سوم Guardians Of The Galaxy متوقف شده است

0

یک ماه گذشته، دوران خوبی برای گروه Guardians Of The Galaxy (نگهبانان کهکشان) نبوده است. ابتدا خبر اخراج کارگردان فیلم یعنی جیمز گان توسط دیزنی جنجال زیادی به وجود آورد. بازیگران فیلم اعلام کردند که از این موضوع رضایت ندارند و حتی دیو باتیستا تهدید کرد که در صورت استفاده نکردن از فیلمنامه جیمز گان، او این پروژه را ترک خواهد کرد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

کمپانی دیزنی جیمز گان را برای کارگردانی قسمت سوم Guardians Of The Galaxy و همکاری با مارول استخدام نخواهد کرد و به نظر می‌رسد که تا زمان یافتن یک کارگردان مناسب، تولید این فیلم متوقف شده است. بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، گروهی از افراد که قرار بود کارهای پیش-تولید فیلم را انجام دهند، از کار برکنار شده‌اند و به آن‌ها گفته شده که آزاد هستند کار دیگری پیدا کنند.

استودیو پس از افشای توییت‌های نامناسب و آزاردهنده‌ی جیمز گان که البته بیشتر آن‌ها به یک دهه قبل بازمی‌گردند، این کارگردان را به سرعت اخراج کرد. بازیگران فیلم هم به حمایت از جیمز گان پرداختند اما دیو باتیستا واکنش‌های شدیدتری نسبت به بقیه بازیگران نشان داد و گفت که «این فیلم بدون حضور جیمز گان، چیزی نیست که برایش قراداد امضا کرده است.» و حتی تهدید کرد که در قسمت سوم حضور نمی‌یابد.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، این توقف موقتی است و به محض استخدام یک کارگردان جدید، مراحل تولید آغاز خواهد شد. تاریخ اکرانی برای قسمت سوم Guardians Of The Galaxy (نگهبانان کهکشان) اعلام نشده است اما این گروه را به زودی در فیلم Avengers 4 خواهیم دید.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar