هانس زیمر وظیفه تولید موسیقی Wonder Woman 1984 را بر عهده دارد

0

به نظر می‌رسد که هانس زیمر برای تولید آلبوم آهنگ یکی از فیلم‌های جدید DC بازخواهد گشت. طرفداران شخصیت کامیک بوکی واندر وومن سال‌ها منتظر بودند تا او را در سینما مشاهده کنند. سرانجام این شخصیت در فیلم Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) وارد دنیای سینمایی شد و گل گدات توانست عملکرد خوبی را در این نقش برجا بگذارد. یکی از دلایل محبوبیت و موفق شدن واندر وومن را می‌توان آهنگ عالی آن دانست که برای اولین بار توسط هانس زیمر ساخته شد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

اثر فوق‌العاده‌ی هانس زیمر باعث شد که این شخصیت بتواند ورودی حماسی به دنیای سینما داشته باشد و شخصیت جنگ‌جو و سرسخت خود را نشان دهد. زیمر در تولید موسیقی فیلم Wonder Woman نقشی نداشت اما بخشی از آثار او توسط روپرت گرگسون-ویلیامز در این فیلم مورد استفاده قرار گرفت. جدیدترین اخبار حاکی از آن هستند که این بار، خود زیمر برای تولید آهنگ فیلم Wonder Woman 1984 بازخواهد گشت.

زن شگفت انگیز

وبسایت فیلم میوزیک ریپورتر این موضوع را گزارش داده است و انتظار می‌رود که زیمر آهنگساز اصلی فیلم باشد. هانس زیمر قبل از این با تعدادی از فیلم‌های ابرقهرمانی کمپانی DC همکاری داشته است. بسیاری از علاقه‌مندان به این دسته از فیلم‌ها، آثار زیمر در مجموعه فیلم‌های بتمن به کارگردانی کریستوفر نولان را به خاطر می‌آورند. او همچنین تولید موسیقی فیلم Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زک اسنایدر را بر عهده داشته و در فیلم Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) نیز به همراه جانکی ایکس‌ال به عنوان آهنگ‌ساز فعالیت کرده است. در فیلم‌های مارول، او تولید موسیقی فیلم‌های Amazing Spider-Man 2 (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2) و Dark Phoenix (ققنوس سیاه – هنوز اکران نشده) را بر عهده داشته است. کارهای او به فیلم‌های ابرقهرمانی خلاصه نمی‌شود و تعدادی از فیلم‌های معروف سینما از جمله Inception (تلقین)، Th Lion King (شیرشاه)، Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) و Blade Runner 2049 (بلید رانر 2049) و بسیاری از پروژه‌های دیگر، با آثار زیمر در یاد و خاطره‌ها ماندگار شدند.

هانس زیمر قبلاً در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که دیگر با فیلم‌های ابرقهرمانی همکاری نخواهد کرد اما به نظر می‌رسد که نظر وی تغییر کرده و در فیلم Wonder Woman 1984 شاهد آثار بی‌نظیر زیمر خواهیم بود. واندر وومن 1984 در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۹۸) اکران خواهد شد. گل گدات، کریس پاین، پدرو پاسکال، راوی پتل و کریستن ویگ از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند. پتی جنکینز هم مانند فیلم قبلی، کارگردانی را بر عهده دارد.

  • تاریخ جدید اکران فیلم: ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۶ خرداد ۱۳۹۹)
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar