تاریخ پخش فصل 6 سریال House of Cards – خانه پوشالی اعلام شد

کمپانی نتفلیکس تاریخ پخش آخرین فصل سریال House of Cards (خانه پوشالی) را اعلام کرد. پس از اینکه بازیگر مطرح این سریال یعنی کوین اسپیسی در سال گذشته، با اتهام آزار جنسی مواجه شد، خانه پوشالی تا آستانه لغو شدن پیش رفت. در نهایت تصمیم گرفته شد که فصل 6 سریال House of Cards بدون حضور اسپیسی در نقش اصلی، پخش شود و فقط به شخصیت کلیر آندروود بپردازد.

in post ad

اکنون فرانک آندروود با بازی کوین اسپیسی از سریال خارج شده و تمرکز بر روی یک شخصیت تشنه قدرت دیگر یعنی کلیر آندروود با بازی رابین رایت قرار می‌گیرد. در انتهای فصل پنجم، فرانک از ریاست جمهوری ایالات متحده استعفا داد تا بتواند امور پشت‌پرده را بهتر هدایت کند و کلیر توانست جایگزین او شود. البته این موضوع که سریال چگونه با حذف شخصیت مهمی مثل فرانک دست و پنجه نرم خواهد کرد، اصلاً مشخص نیست.

فصل ششم خانه پوشالی

فصل ششم، پایانی برای ماجراجویی آندروود خواهد بود. بسیاری از طرفداران دوست داشتند سریال House of Cards با حضور کوین اسپیسی به پایان برسد اما رسوایی‌های اخلاقی مانع از ادامه همکاری نتفلیکس با این بازیگر شد.

 

فصل 6 سریال House of Cards در اختیار کلیر آندروود قرار گرفته و حتی تبلیغات و پوسترهای سریال، او را نشسته بر جایگاهی مانند تخت (که البته صندلی آبراهام لینکلن است) نشان می‌دهد. هنگامی که اولین فصل این سریال در سال 2013 پخش شد، نتفلیکس هنوز به کمپانی فوق‌العاده عظیم امروزی تبدیل نشده بود. این کمپانی استریم، برای House of Cards نامزد چهار جایزه امی شد که افتخار بزرگی برای آن‌ها به شمار می‌آمد، زیرا این اولین باری بود که یک مجموعه کاملاً آنلاین توانسته بود نامزدی جوایز معتبر امی را به دست آورد. باید اشاره کنیم که این سریال تاکنون 46 نامزدی امی در بخش‌های مختلف کسب کرده و توانسته 7 جایزه را نصیب خود کند. در سال 2014 نیز رابین رایت به خاطر عملکرد بی‌نظیرش در این مجموعه، برنده جایزه بهترین بازیگر زن مجموعه درام در جوایز گلدن گلوب (Golden Globe) شد.

فصل 6 سریال House of Cards در تاریخ 2 نوامبر 2018 (11 آبان 97) از نتفلیکس پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar