سریال Halo با حضور مستر چیف و داستانی جدید ساخته می‌شود

سریال Halo (هیلو) تا قبل از سال آینده وارد مرحله تولید نمی‌شود اما شبکه Showtime (شوتایم) اطلاعاتی را درباره آن منتشر کرده است. مدتی قبل خبر رسید که اقتباس تلویزیونی بازی Halo توسط این شبکه سفارش داده شده و قرار است جاه‌طلبانه‌ترین پروژه آن‌ها باشد. اکنون اطلاعات بیشتری در جریان تور مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیونی (TCA) در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. می‌توانید لیست برندگان انجمن منتقدان تلویزیونی را اینجا مشاهده کنید.

in post ad

هنگامی که نماینده وبسایت Gamespot سوالی درباره حضور شخصیت محبوب مستر چیف (Master Chief) پرسید، دیوید نوینز رئیس شبکه Showtime و گری لوین رئیس بخش برنامه این شبکه، تایید کردند که او در مجموعه حضور خواهد داشت. لوین همچنین گفت که مستر چبف احتمالاً یکی از شخصیت‌های اصلی داستان خواهد بود.

دیوید نوینز درباره سریال Halo گفت:

این یک مجموعه علمی تخیلی آینده‌نگر در فضا است و یک فانتزی نیست. فکر می‌کنم تنها یک فرنچایز نمادین در تاریخ تلویزیون در این دسته وجود دارد که Star Trek است. احتمالاً 10 یا 12 عدد فیلم از 20 فیلم برتر تاریخ، علمی تخیلی آینده‌نگر هستند اما تلویزیون به طرز عجیبی، هنوز سراغ تولید چنین فرنچایزهای باکیفیتی نرفته است.

 

نکته قابل توجه درباره سریال Halo این است که نویسنده و شورانر آن یعنی کایل کیلن، آثار شناخته‌شده‌ای در ژانر علمی تخیلی ندارد. لوینز در این رابطه هم توضیح داد و گفت که انتخاب آن‌ها کاملاً آگاهانه بوده است:

ما به طور آگاهانه تصمیم گرفتیم نویسنده‌ای را استخدام کنیم که تجربه‌ای در آثار علمی تخیلی یا فیلم‌هایی با نبرد بزرگ نداشته باشد. به این دلیل که چنین ویژگی‌هایی در فرنچایز هیلو وجود دارد و به آن‌ها خواهیم پرداخت. اما می‌خواستیم مطمئن شویم اینکه چه چیزی در زیر زره سخت اسپازتان‌ها می‌گذرد را هم نشان دهیم.

 

تایید شد که داستان، اقتباس مستقیمی از بازی‌های ویدیویی نیست اما سازندگان تا جای ممکن به هسته بازی وفادار خواهند ماند. لویز در این رابطه گفت:

داستان سریال جدید است اما سعی می‌کنیم به داستان اصلی وفادار باشیم. ما در حال همکاری با استودیوی Microsoft/343 هستیم تا مطمئن شویم از داستان اصلی دور نشده و این موضوعات را زیر پا نمی‌گذاریم.

 

تاریخ دقیقی برای پخش این سریال اعلام نشده اما می‌دانیم که تولید آن از اوایل سال ۲۰۱۹ کلید خواهد خورد. بنابراین می‌توان انتظار داشت که در سال 2020 پخش شود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar